Martin Maxa podstoupil plastiku víček, má vytetované obočí a vyžehlenou pleť. Věk by mu tipl málokdo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martin maxa
Zdroj: David Malík / CNC / Profimedia

Martin Maxa je už roky miláčkem žen. Zpěvák s mohutnou postavou je krasavcem, jenž uchvátí každou, na kterou se podívá. Ačkoli se po fyzické stránce cítí stále skvěle, uvědomuje si, že zub času se na něm podepisuje, a musí tak občas zakročit.

Je mu 60 let a stále vypadá skvěle. Mnoho lidí by se mohlo ptát, jak to tenhle krasavec dělá, on se ale nijak netají tím, že s nějakou tou plastickou operací má už zkušenosti. Přiznal se již v minulosti k liftingu obličeje a v nedávné době si zase nechal udělat nové obočí a oční víčka.

Někteří fanoušci tvrdí, že nevidí změnu, jiní mají pocit, že vypadá naopak hůř. Jaký názor máte na nového Martina Maxu vy? On se podle svých slov cítí skvěle, někdy je jenom trochu třeba pomoci tomu, aby tak také vypadal. Uznejte sami, jak se mu to daří.

Tělesná námaha nedílnou součástí

Martin Maxa o sebe dbá. Jeho jídelníček je vyvážený, a jak v minulosti napsal server idnes.cz, věnuje se také pravidelné fyzické aktivitě. Tehdy dělal každou neděli 2 500 dřepů a tvrdil, že za posledních 20 let tento rituál ani jednou nevynechal.

Dále se už před dvěma lety přiznal k liftingu obličeje a dalším drobným úpravám těla. „Jednoho dne jsem si uvědomil, že nemilosrdná gravitace si začíná vybírat svoji daň,“ přiznal Maxa a dodal, že se právě proto rozhodl pro lifting obličeje.

„Lifting dokáže krásně vypnout povislou kůži. Jsem moc rád, že jsem s tímto svým záměrem dlouho neotálel, protože mám pocit, že spolu s omlazením své tváře jsem tak trochu omládl i někde uvnitř,“ vysvětlil. Už tehdy ale asi věděl, že se po letech odhodlá k dalším krokům.

Nový Maxa

K liftingu obličeje před nedávnem přibyly dvě novinky. Tou první je vytetované obočí, které vypadá přirozeně, a jediné, co musí zpěvák dělat, je holit si to, které mu roste. Díky tomu má prý stále mladý výraz v obličeji. S tím ale pomáhá i další změna.

martin maxa

Zdroj: Profimedia

Maxa si nechal udělat plastiku očních víček, aby ve svých 60 letech nebyly vidět kruhy kolem jeho očí a únava, která se na něm po tolika letech v showbyznysu projevuje. Blonďatý sympaťák opět v médiích beze studu o změnách promluvil.

Někomu se Maxova změna líbí, jinému ne. Zpěvák sám je se sebou spokojený, a to je podle všeho to hlavní. I díky tomu totiž může dál sebevědomě vystupovat před fanoušky a okouzlovat ty, kteří ho uznávají jako výraznou osobnost české hudební scény.

Zdroj: idnes.cz, Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články