Zoufalá Iva Kubelková šla za plastickým chirurgem kvůli svému poprsí. Už se na něj nemohla dívat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: Profimedia

Iva Kubelková je aktuálně vidět v reklamě na spodní prádlo, ve které vypadá spokojeně. I když to na první pohled nevypadá, její bujné poprsí ji dříve velmi trápilo.

Iva jako modelka musela několikrát čelit různým narážkám na velikost svých prsou. Měla v minulosti období, kdy se jich chtěla zbavit, a dokonce navštívila i odborníka, aby jí poradil. Nebyl to nikdo jiný než plastický chirurg Jan Měšťák. Operace se ale nakonec nekonala.

Za její prsa by ženy daly cokoliv

Její prsa jsou její vizitkou, mnohé ženy by si rozhodně nenechaly takové vnady zmenšovat nebo do nich jakkoli zasahovat. Iva se ale velikostí svých prsou hodně trápila, a dokonce nezbývalo mnoho, a nadobro by je ztratila.

Ve svém životě musela mnohokrát přemýšlet o tom, jestli si je dát zmenšit. Nakonec se rozhodla dojít na konzultaci k odborníkovi panu Měšťákovi, který jí nakonec dal velmi cennou radu.

„Nebylo to dobré období, nebyla jsem spokojená s velikostí, tvarem, prostě s ničím, tak jsem šla k panu doktorovi, že chci plastickou úpravu. Vyslechl mě, řekl, co by následovalo, a pak řekl: Ivo, běžte domů, vyspěte se, a pak se uvidí,“ řekla Blesku Kubelková.

Modelka dala na jeho radu, vyspala se a druhý den už nová prsa nechtěla, ani o nich nepřemýšlela. Časem si na své bujné poprsí zvykla a dnes ho bere jako svou výhodu. Kamkoliv přijde, upozorní na sebe právě svou skvělou postavou.

Léta nosila špatné spodní prádlo

Pokud máte stejně jako Kubelková problémy se sebepřijetím, zkuste se zamyslet nad tím, jestli nosíte správné spodní prádlo. Iva totiž zjistila, že dlouhé roky nosila špatnou velikost i tvar podprsenky, což je velmi důležité.

„Dlouho jsem se s tím prala, až jsem narazila na odbornici na spodní prádlo, která mě změřila a poradila mi, jaký typ mám nosit. Navíc jsem se před sedmi lety stala ambasadorkou prádla, což je asi sen každé ženy a já si to opravdu užívám,“ svěřila se.

Iva nemá vyhraněný styl, samozřejmě si vyzkouší cokoliv, ale zároveň dodala: „Miluji funkční, ale i sexy prádlo, které potěší nejenom mě, ale i mého partnera,“ prozradila modelka, která se v posledních letech věnuje také televizi, kam chodí moderovat. Tam svou ukázkovou postavu a s ní i své vnady může předvádět.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články