Alena Schillerová ukázala krásnou dceru. Mohla by být hvězdou přehlídkových mol

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
alena schillerova
Zdroj: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Ministryně financí Alena Schillerová je na svém facebooku velmi sdílná. Zřejmě stejně jako premiér Andrej Babiš chce ve svých sledujících vyvolat dojem, že je stejná jako oni. Zkrátka se chce přiblížit „obyčejným lidem“. Nedávno však ukázala na svých sociálních sítích fotografii, která vyvolala obzvlášť velké pozdvižení.

„S Františkovou maminkou, mojí dcerou,“ připsala Schillerová k fotografii, na níž pózuje s krásnou blondýnkou v elegantních modrých šatech. Řeč je o její dceři Petře Rusňákové, která má malého syna a žije v Brně.

Do politiky za matkou už nechce

Ostatně Rusňáková je bývalá brněnská radní. A jak jinak než za hnutí ANO, což nikoho nepřekvapí. Avšak Schillerové dcera se už zpět do politiky nehrne.

„Od politiky odešla a už se jí dál nehodlá věnovat,“ řekla v únoru Schillerová v Epicentru serveru Blesk.cz.

Rusňákové se do toho zřejmě nechce kvůli skandálu, který se objevil ještě před volbami v roce 2017 do Sněmovny, kam chtěla kandidovat.

Policie totiž zatkla jejího manžela kvůli kauze úniků informací z policejních spisů. V tom, že se nakonec rozhodla nekandidovat, hrál zřejmě také roli nejasný sponzorský dar pro ANO právě od Davida Rusňáka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Schillerova (@alenaschillerova)

Řídila luxusní hotel v Brně

A co žena, která by dle fotografie z fleku mohla vyrazit na přehlídková mola, dělá dnes?

Rusňáková je nyní předsedkyně dozorčí rady a manažerka vnitřních procesů investiční skupiny DRFG a.s. a také předsedkyně komise pro cestovní ruch Rady Jihomoravského kraje. Dříve řídila osm let luxusní brněnský hotel.

A tak zatímco se Schillerové dcera usadila v Brně, vypadá to, že na podzim by tam její matka mohla kandidovat za hnutí ANO do Poslanecké sněmovny.

„Vyřčeno to nebylo, ale myslím, že se s tím počítá, a pokud budu oslovena, tak platí, že to s největší pravděpodobností přijmu,“ řekla Blesku Schillerová, která v Brně prožila většinou svého života.

Zdroj: Blesk, Instagram Aleny Schillerové

Autor: Marek SlaninaSouvisející články