Gott posmrtně přiznal, jak to měl s milenkami. Řekneme vám, co všechno před námi tajil

od Raina Tomanová
3 minuty čtení
Karel Gott
Zdroj: 360b / Shutterstock.com

Karel Gott, mnohonásobný Český slavík, držitel několika dalších cen, který slavil úspěchy nejen u nás, ale také v zahraničí, napsal autobiografii s názvem Karel Gott: Má cesta za štěstím.

V knize popisuje nejen své kariérní úspěchy a pády, ale zmiňuje se také o tom, že o nejstarších dcerách vlastně vůbec nevěděl a otcovství pro něj bylo velkým překvapením. Nemohl ho totiž vůbec ovlivnit, protože se o dětech dozvěděl pozdě.

V knize o svém soukromí mluví velmi otevřeně

Maminka Karla Gotta si vnouče přála strašně dlouho. Karel ale v té době žil pouze hudbou a na nic jiného nemyslel. Do života mu ale v roce 1970 vstoupila Antonie Zacpalová, se kterou se zpěvák seznámil při natáčení slavné písně Lady Karneval.

Karel vzpomíná na jejich první setkání: „Zájmu krásné tanečnice se nedalo odolat. Připadal bych si jako hlupák, kdybych její zájem ignoroval. Nad ránem jsem opouštěl její žižkovský byt s tím, že si někdy zavoláme.“ Po tomto „seznámení“ se dlouhé dva roky neviděli.

„Zase jsem jí neodolal a nabídl odvoz. Tentokrát naše cesta vedla ke mně do strašnické vily. Strávili jsme spolu večer. Považoval jsem to za hezkou epizodu,“ tvrdí Gott, který tak vůbec nečekal, co přijde do budoucna. Telefonát, který přišel, ho šokoval: „Tak kdy se přijedeš podívat?“ hlesla Tonka do sluchátka.

hrob karel gott

Zdroj: Profimedia

Po zjištění, že je otcem, dlouho váhal s tím, jestli má vůbec svou dceru navštívit. Když se konečně odhodlal, Antonie byla jeho přítomností překvapená. A poprvé v náručí držel miminko, navíc své vlastní. Prvních devět let si s ní ale vůbec neužil.

„Dokud ještě žila moje maminka, úzkostlivě jsem dbal na to, aby se nevědělo, že mám potomka. A tak jsem za dcerkou chodil potají.“

Před smrtí svého otce Karel dceru přiznal

Ještě předtím, než jeho otec zemřel, Karel Gott se rozhodl dceru představit světu. „Už nemělo smysl zapírat. Kdo se zeptal, hrdě jsem přiznal, ostatně, podobou nebylo pochyb. Ale říct to do televizních kamer jsem nedokázal. Pořad běžel v televizi na Štědrý den a k mé velké lítosti ho táta neviděl.“ Od té doby se zpěvák k první dceři veřejně hlásil.

Matkou jeho druhé dcery je jeho fanynka Iveta Kolářová. Poprvé se s ní viděl v Kladně, kdy na něj čekala a chtěl odvoz domů. Následně se rok a půl neviděli, ale poté na něj znovu čekala, tentokrát v Ládví, kde si přebíral ocenění.

„I jméno už mi vypadlo z hlavy. Více než svým vzhledem mě zaujala rozhodností, se kterou se odvážila probojovat až k mé šatně, aby se připomněla,“ řekl zpěvák. Vyměnili si telefonní čísla a Gott ji pozval do vily. „Dali jsme si dobré víno, prožili bez rozpaků vášnivý večer a pak jsem jí zavolal taxi. Prostě oboustranné svobodné setkání na jediný večer, přičemž z mé strany nenastal důvod se znovu scházet.“

Ale stalo se mu to stejné jako s Antonií. Sice v telefonu neslyšel plakat miminko, ale Iveta už byla v sedmém měsíci těhotenství. „Ahoj, Karle! Čekáme spolu holčičku. Narodí se za dva měsíce,“ řekla mu a Gottovi se udělalo mdlo. Nevěděl o ní vůbec nic a sešli se pouze na jednu noc.

Na svou dceru Lucii se šel podívat krátce po narození, ale neviděl v ní žádnou podobu. Stejně jako první dceru a její matku, i tady obě zabezpečil tím, že jim koupil a vybavil byt.

„Postupem času, jak rostla, jsem začal víc a víc jihnout. Také už jsem v její tváři poznával aspoň lehké rysy po otci. Minimálně obočí měla určitě moje. Někdy člověku stačí maličkost…,“ vypráví Gott. K Lucii se přiznal po pěti letech.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články