Horoskop: Krásní navenek, uvnitř ale prohnilí až na kost. Která znamení zvěrokruhu skrývají ta nejhorší tajemství?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé se na první pohled mohou zdát jako skvělí přátelé. Působí na vás sympaticky a jejich úsměv vás vždy přesvědčí, že byste je měli následovat, svěřit se jim s problémy a cítit se s nimi bezpečně. Jenomže někdy vaší důvěry právě tihle lidé nehezky využijí.

Jsou to zrádci, vypočítaví podvodníci, lháři a manipulátoři. Lidé narození v těchto znameních bývají velmi často uvnitř prohnilí doslova až na kost, a ačkoli to nemusí platit vždy, doporučujeme vám dát si na ně pozor. Přátelství s nimi se ve velké části případů nevyplácí.

Vodnář vás snadno odkopne

Vodnář může být na první pohled atraktivní a vy si možná říkáte, proč by si někdo takový začínal s někým, jako jste vy. Jenomže vypočítavost tohoto znamení spočívá v tom, že si uvědomuje svou krásu. Svede toho, u koho se mu to hodí a nějaký čas s ním manipuluje.

Jakmile ale nebude už potřebovat vaše služby, odkopne vás. A za pár dní už budete pozorovat, jak nesmysly, které kdysi hustil do vás, nyní cpe do hlavy někomu dalšímu. Je jen na vás, zda budete novou Vodnářovu oběť varovat.

Arogantní lev

Lev si vás získá svou postavou, úsměvem, stylem chůze. Jenomže jakmile se s ním sblížíte, zjistíte, že je to arogantní a namyšlený lhář, který společně s vámi okouzlil i několik dalších. Bohužel, mnoho lidí Lvovi podlehne, když na to přijde. Jeho krása je pro ně totiž víc než to, že jsou jen jedni z mnoha.

Kozoroh neodpouští

Bude pro vás nejlepším přítelem, ale jakmile se mu něco znelíbí, stanete se jeho největším nepřítelem. Takový je Kozoroh. Nejprve se tváří jako ideální člověk, se kterým si můžete užívat volné dny, nebo s ním dokonce navázat partnerský vztah. Pak ale stačí malý přešlap a je konec.

Kozoroh všechno, co o vás ví, využije proti vám. Svěřili jste se mu v domnění, že je to skvělý člověk, teď ale ví i ta vaše nejhorší tajemství a nebude váhat je proti vám použít. Nedokáže odpustit ani za tisíc let, ani za milion korun.

Panna udělá cokoli, aby si zachránila krk

Panna myslí jenom na sebe. A to za všech okolností. Lidé narozeni v tomto znamení jsou schopni vymyslet si šílené lži a obětovat i ty nejlepší přátele jen proto, aby oni sami nemuseli trpět. A to třeba i přesto, že chyba byla skutečně na jejich straně.

Zdroj: msn.com, astrology-zodiac-signs, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články