Horoskop: Pokud vám pije tchyně krev, možná se narodila v jednom z těchto znamení. Těm klíče od bytu rozhodně nedávejte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Na vztahy s tchyněmi existuje celá řada vtipů, bylo na nich založeno také mnoho příběhů, které obvykle matku vašeho partnera popisují jako čarodějnici, s níž máte jen a jen problémy. Jsou ale ve skutečnosti všechny tchyně tak strašlivé, jak se tvrdí?

Celá řada lidí má naopak s rodiči svého manžela či manželky velmi dobrý vztah, cení si jich a bere je jako členy rodiny, které by nikdy za jiné nevyměnila. Mnohokrát tak nechápeme, kde se veškerá ta nenávist k tchyním bere a proč jsou považovány za tak špatné osoby.

Jednoduše řečeno, některé tchyně opravdu strašné jsou. Motají se vám do života, přesvědčují vás o tom, jak se k partnerovi chovat, snaží se vás naučit zvyky, které u nich v rodině platí, ačkoli vy na to nejste ani trochu zvědaví.

V jakých znameních se rodí ty nejhorší tchyně, které vám budou ničit život?

Beran je přirozený generál

Ve chvíli, kdy se k vašemu domu blíží tchyně ve znamení Berana, budete si připadat jako voják na stráži, ke kterému jde generál s výrazem jasně říkajícím, že přijdou tvrdé rozkazy.

Tchyně vás už ve dveřích zaúkoluje, a zatímco bude sedět na křesle a popíjet kávu, zkritizuje všechno u vás doma a dá vám do další své návštěvy za úkol změnit snad všechno, co se dá.

Býk chce pro své dítě jen to nejlepší

Je přirozené, že chce matka pro své děti jenom to nejlepší, jenomže vy to zkrátka podle ní nejste. Tchyně ve znamení Býka bude mít problém s tím, že nemáte doma dost uklizeno, nebo že vyděláváte málo peněz.

A je jedno, zda máte stovky tisíc měsíčně, protože vždycky můžete mít víc, když se budete snažit. Ona vám jistě ráda poradí, co ještě můžete na sobě zlepšit.

Rak je citový vyděrač

Pokud je vaše tchyně Rak, nejspíš se dočkáte toho, že u vás bude každý druhý den plakat, protože se jí stalo něco strašného.

Bude potřebovat finančně založit, přespat u vás, pohlídat psa. Zkrátka stále něco. A i když vy už jste to prokoukli, váš partner se vždy nechá jejím citovým vydíráním obalamutit a vaše plány tak padnou na úkor tomu, že si maminka začala vymýšlet.

Lev ve vás vidí konkurenci

Jedním z nejhorších znamení, které může vaše tchyně mít, je Lev. Lvi jsou totiž přirozeně bojovníci a chtějí dokázat, že oni jsou tím nejlepším.

Tchyně se tak bude neustále snažit vás přesvědčit, že jste vlastně jejího potomka ukradli z hnízdečka rodinné lásky, že doma mu bylo lépe a s vámi jenom strádá. Doufejte, že se jí nepodaří o tom přesvědčit vašeho partnera…

Štír vás zkrátka nenechá jednat

Je úplně jedno, co chcete udělat. Protože Štír se vás nebude ptát na váš názor. Zkrátka se k vám domů nakvartýruje a rozhodne za vás.

Barva v obýváku je příšerná, než se vrátíte z práce, bude vymalováno jinak. Vaše lednička obsahovala moc nezdravého jídla, takže skončilo v popelnici. Radíme vám, nedávejte tchyni Štírovi náhradní klíče od bytu.

Ryby chtějí pomáhat. Ale až moc

Pokud je vaše tchyně narozená ve znamení Ryb, nejspíš u vás doma bude pořád. A to ne proto, že by chtěla překážet, nebo vás kontrolovat.

Chce vám jednoduše pomoci. Jenže někdy dělá i věci, které jsou kontraproduktivní, nebo vás dokonce pěkně vytočí, protože jste je plánovali úplně jinak.

Zdroj: msn.com, astrology-zodiac-signs, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články