Horoskop: Tahle znamení na vaše city kašlou. Jsou to ti největší cynici ze všech

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
cynismus horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé jsou neustále rýpaví, mají tendenci zesměšnit všechno, co děláte, jednají beze studu a vaše emoce je příliš nezajímají. Takovým jedincům pak říkáme lidé cyničtí. A i když i oni si dovedou najít přátele, mít mezi blízkými lidmi nějakého toho cynika není snadné.

Máte pocit, že váš kamarád musí neustále zpochybňovat vaše postoje, zesměšňovat váš názor a všechno, co mu řeknete, hned shodí? Věřte, nebo ne, ale může na to mít i vliv konstelace hvězd, pod kterou se narodil.

Někteří lidé zkrátka mají cynismus v krvi. A i když si třeba uvědomují, že vám tím mohou ublížit, nezajímá je to. Vaše emoce jsou pro ně jen hračkou, nedělají si hlavu s tím, zda vám ublíží. Jediné, co chtějí, je neustále někoho shazovat. A přeborníky jsou v tom následující znamení.

Nedůvěřivý Kozoroh

Kozoroh potřebuje opravdu hodně času na to, aby někomu začal plně důvěřovat. Většinu svých přátel považuje spíše za přítěž. A právě proto, že jim nevěří, často je cynický vůči jejich nápadům, plánům a akcím, které pořádají. S takovým kamarádem opravdu není snadné vycházet.

Býk nesnese štěstí druhého

Pokud má Býk dobrou náladu, všechno je v pořádku. Bude s vámi chodit ven, bavit se, povídat si prakticky o čemkoli. Jenomže jakmile mu něco přelítne přes nos, nenechá si svou špatnou náladu pro sebe, ale začne ji naopak šířit mezi ostatní.

Býk jen těžko snáší, že je někdo šťastný, když on sám trpí. Takže bude cynicky komentovat veselé příspěvky na internetu a každý váš vtip hned něčím srazí k zemi. Pokud má Býk špatnou náladu, jednoduše je lepší s ním vůbec nemluvit a nechat ho, aby se zklidnil sám.

Panna oplácí komplimenty cynismem

Lidé narozeni ve znamení Panny nikdy neuměli přijímat komplimenty. Jenomže místo toho, aby se začervenali a poděkovali, musí vždy slova svých blízkých naprosto shodit. Vy jim řeknete, že se jim něco povedlo, a oni hned vyjedou, že kdybyste se snažili víc, možná se to povedlo i vám.

Ryby nesnášejí jednu konkrétní věc

Když je někdo smutný, nejspíš nikdy se mu nebude líbit, že ho ostatní přesvědčují, aby se usmál. U Ryb je to ale mnohonásobně horší. Pokud je něco naštve, chtějí se mračit. A jakmile se je pokusíte přesvědčit o opaku, dají vám to pěkně sežrat.

Ryby pak budou cynicky reagovat na cokoli, co řeknete. I když se jim třeba omluvíte, oni to nepřijmou a zneužijí jakékoli slovo z vašich úst k tomu, aby vás ponížili. Takže ponaučení zní: Pokud se někdo mračí, nechte ho se mračit.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články