Horoskop: Tvrdě za svým. Tahle znamení chtějí něčeho dosáhnout a obětují tomu všechno

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Sportovní život, kariéra nebo vysoké ambice v rodinném životě. To všechno vede mnohé kupředu. Někteří jsou ochotni obětovat opravdu hodně, aby dosáhli svého snu. Jenomže mnohdy mnohem víc obětují a později toho pak litují.

Když chce jít člověk kupředu, musí se občas něčeho vzdát. Jenomže je otázka, jak daleko je ochotný kvůli svému úspěchu zajít. Někteří lidé si myslí, že budou šťastní jedině, pokud docílí toho, co si vždy přáli. Jenže pak jim dojde, že ve výsledku mnohem více ztratili.

Která znamení mají k takovému jednání předpoklady? Hvězdy mluví jasně a o některých lidech prozrazují, že aby dostáli svému přesvědčení, jsou ochotni obětovat mnohé. Svou rodinu, práci, někdy dokonce i dlouhé roky života.

Lev a jeho touha po vítězství

Lev chce být ve všem nejlepší. Má vysoké sportovní ambice a touží také po mnoha a mnoha přátelích. Jenže jenom po těch, kteří ho budou podporovat. Pokud se někomu už zdá, že toho Lev dělá příliš a snaží se ho zastavit, on ho bez problémů odkopne.

Myslí si, že má přátel a podpůrců dost, pak se ale ukáže, že většina lidí ho milovala jenom proto, že byl v něčem dobrý. A čím více své ambice přehání, tím více ztrácí přátel. Nakonec možná ze Lva bude člověk, který vyhrává ve sportovních utkáních a má fanoušky, ale nebude mít jediného pravého přítele.

Váhy kvůli kariéře neřeší rodinu

Lidé ve znamení Vah většinou děti nechtějí. A pokud ano, obvykle až potom, co se jim podaří dosáhnout vysoké kariéry. Pak už ale bývá zpravidla pozdě. Váhy mohou jenom litovat, že tolik času vložily do něčeho, co teď nemá smysl. Protože k čemu je jim vysoká pozice a spousta peněz, když zůstaly samy?

Panna rodinu doslova zahodí

Panna je Vahám hodně podobná. V jejím případě jde ale o problém, že už nějakého partnera i děti má. Jenomže si na ně neudělá kvůli práci čas a raději se snaží kariérně stoupat. Tvrdí, že to dělá pro ně, ve výsledku ale končí sama a po rozvodu jí muž sebere i dítě, které zanedbávala.

Vodnář touží po pomstě

Vodnář je člověk, který se nedokáže smířit s tím, že jemu nebo jeho blízkým někdo ubližuje. Proto se snaží docílit spravedlnosti za každou cenu. Jeho pomstychtivost ale často zajde opravdu daleko. Aby ublížil těm, kteří ho ranili, dokonce si i často zahrává se zákonem.

Mnohdy se stává, že kvůli nějaké té rvačce skončí Vodnáři i za mřížemi. A často se zdá, že je to snad ani nemrzí. Jednoduše docílili pomsty a je jim jedno, že si za to pár měsíců posedí ve vězení. V některých případech, v těch skutečně vyhrocených, dokonce mohou být aktéry v případech vraždy.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články