Horoskop: V těchto znameních se rodí ti nejhorší sourozenci ze všech. Nikdy to s nimi nebudete mít snadné

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Mnoho lidí tvrdí, že jedináčci to nemají snadné. Sourozenecká láska je jedinečná. A nezáleží na tom, zda máte bratra, nebo sestru. Vždy k nim budete mít ojedinělý vztah, který vám nic na světě nevynahradí. A je pravda, že v tomto ohledu jedináčci o mnoho přicházejí.

Někdy to ale není se sourozenci jednoduché. V dětství jsou běžné sourozenecké hádky, závidění si, někdy dokonce i rvačky, v dospělosti pak velká většina lidí přijde na to, že by si člověka, který s nimi vyrůstal, měli naopak vážit. Ale někdy to ani v pozdějším věku není úplně ideální.

Sourozenci dokáží toho, že jsou s vámi vlastně jedna krev, někdy pořádně zneužít. Celá řada lidí vám možná řekne, abyste si vážili vašeho společného pouta, copak to ale jde? V těchto znameních se totiž někdy narodí sourozenec, který opravdu není zrovna potěšením.

Beran musí mít všechno, co máte vy

Pokud se váš sourozenec narodil ve znamení Berana, pravděpodobně vám bude vždy závidět a vždy bude mít pocit, že máte něco lepšího.

V dětství vám bude brát hračky, v dospělosti se vám pokusí přebrat partnera nebo práci. A je úplně jedno, zda jste jeho starším vzorem, nebo jste mladší sourozenec, který má podle nich jednoduše štěstí na to lepší.

Váhy si nedělají s dluhy starosti

Váhy jsou obecně neopatrné znamení. Obvykle rozvažují o svých možnostech tak dlouho, až se jim podaří pořádně se zadlužit. Jenomže nějaké urychlení řešení je příliš netíží, a tak se problémy jenom prohlubují a prohlubují. Ve výsledku pak máte dvě možnosti.

Tou první je pomoci jim a dostat je z problémů. Sourozenci se vás nebudou ptát, pokud jim pomoc nenabídnete, neřeknou si o ni.

Ale je pravda, že pokud to sami neuděláte, oni nakonec skončí ve vězení pro dlužníky a vám zbyde jenom pocit studu za to, že někdo takový patří do vaší rodiny.

Štír na vás nikdy nepřestane spoléhat

„No tak, vždyť jsme bráchové.“ Tuhle větu nejspíš uslyší každý, kdo má za sourozence Štíra. Štír si bude neustále půjčovat peníze, prosit vás o pomoc v osobních záležitostech a zneužívat vás kdykoli, když se mu to bude hodit.

Že by ale na oplátku udělal něco on pro vás, to nehrozí.

Pro Střelce budete vždy jeho mladší a nezkušený sourozenec

Je hezké, když se o vás váš starší sourozenec stará. Když vás jako malé starší bratr naučí něco, co vám ve škole budou závidět.

Ale když potom vyrostete a on z vás ve společnosti pořád dělá neschopnou mladší sestru, nebo neschopného mladšího bratra, nejspíš vás to bude brzy štvát.

Ve společnosti vás zesměšní, pořád bude tvrdit, že všechno umí lépe a že jste jen jeho mladší sourozenec. Dokud mu nedokážete, že jste v něčem lepší, budete jednoduše jenom někdo, o koho se stará a koho měl vždy za úkol hlídat a učit, jak to v životě chodí.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články