Horoskop: V těchto znameních se rodí ti největší práskači. Řeknou na vás i to, co neví

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Mezi neschopností udržet tajemství a prostým práskačstvím je tenká hranice, nic z toho ale není zrovna vlastnost, kterou by se lidé chlubili. Není divu, vždyť akorát kazí mezilidské vztahy.

Astrologie říká, že některá znamení na ostatní prostě prásknou i to, co neví. Zkrátka jsou pro to předurčena. Která to jsou?

Střelec poví i to, co neví

Pokud jde o toto znamení zvěrokruhu, tak to má rádo drama. Doslova se vyžívá v tom, co peprného druzí zažívají, a chtějí o tom vědět co nejvíce.

To by možná nebylo nic špatného, pokud je osoba na druhé straně ochotna mu všechno sdělit a nebude mít problém v tom, když informace Střelec rozšíří dál.

Moc se to ale nevyplácí, protože Střelec chce vědět víc a víc, a tak je schopen zajistit si výpovědi ostatních, kteří jsou do daného příběhu zapojeni.

Pak se mu to všechno pomotá a říká i věci, které ve skutečnosti vůbec neví. Tak pozor na něj!

Blíženci napráskají úplně vše, pokud jim to nezakážete

Blíženci potřebují mít vždy do zásoby nějaké žhavé drby, aby měli s čím se chlubit přáteli. Vládne jim Merkur, jenž má funkci posla, proto toto znamení potřebuje komunikovat s ostatními.

Pokud jsou ve společnosti a zrovna nemají, co říci, s chutí napráskají i novinky na své blízké. Nemyslí to nijak zle, prostě to berou jako další téma hovoru a netuší, co tím mohou způsobit.

Rozhodně nejsou tak škodní, jako Střelci – když jim výslovně řeknete, že se o vás nemá s nikým bavit, poslechne a vymyslí si jiné téma k diskuzi.

Panna

Existuje několik důvodů, proč Panny nemohou udržet tajemství nebo ukrýt informace, které není vždy dobré sdílet.

Stejně jako Blížencům jim vládne planeta Merkur, a proto je pohání touha šířit informace, drby a tajemství. Prostě si nemohou pomoct a mají vnitřní nutkání podělit se o to, co zjistí.

Svým nezřízeným jednáním mohou způsobit více škody než užitku. Mají totiž sklony si stěžovat, a dokonce přehánět a přikrášlovat si danou věc tak, jak se jim to zrovna zlíbí.

Dobré je, že se do svých lží jednou definitivně zapletou a všichni je odhalí. Jejich práskačská povaha může být a hrozbou,  a než se tak stane, mohou vám pěkně zavařit.

Raději se s ničím, co tušíte, že se jim nebude líbit, nesvěřujte. Ušetříte si spoustu nervů, starostí i možná i zachráníte jedno přátelství.

Zdroj: Psychreel.com

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články