Marek Ztracený spadl přímo z pódia na hlavu a skončil v nemocnici. Děsivý pád byl zachycen na video

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
marek ztraceny
Zdroj: Petr Eret / MAFRA / Profimedia

Marek Ztracený je známý tím, že na svých koncertech jede na sto procent, aby byli jeho fanoušci nadšení. Na koncertu v Pardubicích se mu to ale vymstilo. Během vystoupení si nevšiml, že už je na okraji pódia, a spadl přímo na hlavu do diváků.

Koncerty Marka Ztraceného jsou pro něj i jeho příznivce velmi nevyzpytatelné. Své o tom ví návštěvníci jeho pardubického koncertu v rámci Restart Tour 2021.

Zpěvák spadl během druhé písničky do diváků. Během dlouhých vteřin ale nikdo nevěděl, co se opravdu stalo, diváci, kteří nebyli v tu chvíli přímo u Marka, museli být strachy bez sebe.

Koncert odehrál i se zraněním do konce

Zpěvák se nakonec zvedl ze země, sám jistě otřesený, co se během těch pár sekund stalo.

Koncert ale nechtěl přerušit, a tak ho se zakrváceným uchem dokončil. Pak ale mazal do nemocnice. Ještě v sanitce mu ránu ošetřili a konstatovali otřes mozku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

Z ní se ozval fanouškům, a i když mu asi nebylo do smíchu, neztrácel svůj pověstný humor. „Připravoval jsem si toto speciální číslo dlouho a snad se vám líbilo. Na začátku našich koncertů často říkám, že máme jediný plán a předsevzetí – skvěle vás pobavit, a to i kdybychom se u toho měli stavět na hlavu. Dnes to bylo doslova,“ napsal zpěvák na svůj instagram.

Budoucí James Bond?

Dodal, že je jisté, že na Pardubice nikdy nezapomene a že se těší příště. Na svých sociálních sítích sdílel přímo i video, na které je vidět, jak se mezi diváky zřítil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

„Něco mezi Jamesem Bondem a Mr. Beanem. Od teď budu hrát koncerty v takové té zorbingové kouli. Taky už vím, jak se cítil Jan Kraus tenkrát na miss,“ okomentoval video.

Na instagramu poděkoval i samotné pardubické nemocnici, včetně milého personálu. Koncertní turné ale Marek Ztracený nepřerušil a nyní ho čeká vystoupení v Ostravě.

Snad to tentokrát bude bez pádu, protože příště by to nemuselo dopadnout takhle dobře.

Zdroj: Instagram

Autor: Barbora TurkováSouvisející články