Monika (47): V posteli zažívám opravdové rodeo. Povím vám, jak toho docílíte se svou ženou také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
DomácíKomerční sdělení
sexy zena
Zdroj: Shutterstock

Monika ve svém vztahu nikdy neměla problém s tím, že je o deset let mladší než její muž. I když jí kamarádky před svatbou varovaly, že se manželství rozpadne, ona věděla, že to není pravda. Věkový rozdíl nikdy nebyl komplikací, jenomže po padesátce jejího muže se ukázalo, že v některých ohledech se vztah opravdu změnil.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Karel je skvělý chlap. I přesto, že je o tolik starší, rozumíme si, vychovali jsme spolu dvě děti a nebojovali jsme s ničím závažným. Nenapadlo mě ale, že by problémy v posteli mohly tolik změnit náš vztah,“ vysvětluje Monika.

S přibývajícím věkem se u Karla projevily problémy spojené s erekcí. Nejprve se to nestávalo tak často, jenže v posledním roce podle Moniky docházelo ke komplikacím častěji a častěji. A ješitnost jejího manžela vedla k hádkám, které změnily celé manželství k nepoznání.

Oba jsme na tom měli svou vinu

„Karel nedokázal skousnout to, že mě nemůže uspokojit. Často se uzavíral do sebe, jeho ego bylo viditelně poznamenané. A když jsem se situaci snažila řešit, křičel na mě a choval se ke mně jako k cizí,“ píše Monika.

Sama ale uznává, že si občas neodpustila hloupé a urážlivé narážky, takže se ve výsledku ani nemohla svému muži divit, že je raněný. „Samozřejmě, že když se na to podívám s odstupem času, jednala jsem i já hloupě,“ říká.

„Ale štvalo mě, že on něco pokazí a sám se pak urazí, místo toho, aby hledal řešení. Postupem času jsme spolu přestali spát úplně. Ale hádky pokračovaly. Už se netýkaly našeho milostného života, ale bylo cítit, odkud pocházejí.“

Monika nakonec přišla na to, že se se svým mužem musí opět sblížit. Bála se, že se vztah s Karlem nakonec rozpadne úplně. A tak se poradila s několika kamarády a začala hledat řešení problému na internetu.

„Překvapilo mě, kolik lidí v našem věku řeší podobnou situaci. Naštěstí jsem zjistila, že není žádná ostuda používat přípravky na podporu erekce. Vybrala jsem si na internetu přírodní pilulky Amarex, které podle popisu produktu i recenzí zaručovaly skvělou účinnost.

Byl to problém, který jsme museli překonat společně

Když Monika řekla Karlovi, že by měli vyzkoušet pilulky, protestoval. „Očekávala jsem to. I když je toho všude kolem nás plno, muži jsou zkrátka ješitní a stydí se za podobné komplikace,“ dodává.

„Musela jsem ho dlouho přesvědčovat, že je to něco, s čím nebojuje jenom on sám, a že rozhodně není ostuda využít prášky, abychom zachránili náš vztah.“ Tahle slova nakonec Karla přesvědčila.

Poté, co začal pár prášky využívat, jejich život se opět změnil k nepoznání. „I když se to nezdá, milostný život je ve vztahu velmi důležitou součástí. Nikdy dřív bych si nemyslela, že problémy s erekcí by nám mohly tak zkomplikovat vztah,“ píše Monika.

„Ale od doby, co jsme začali využívat Amarex, je Karel zase ten sebevědomý a skvělý chlap, kterého jsem si vzala. Oba jsme si uvědomili, že jsme problém měli řešit dřív a hlavně společně.

Místo toho jsme se vzájemně obviňovali a málem si pokazili tak krásný vztah. Každému, kdo řeší podobný problém, bych doporučila především situaci řešit s klidnou hlavou.

Autor: redakceSouvisející články