Užijte si neomezený datový nášup od SAZKAmobilu

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
DomácíKomerční sdělení
Sazka data
Zdroj: Shutterstock

Docházejí vám mobilní data? Pokud vlastníte předplacenku SAZKAmobilu, stres, že třeba zbytek filmu shlédnete až po návratu domů do blízkosti wi-fi, vám nehrozí. Největší virtuální operátor spouští 1. listopadu akci Neomezený datový nášup, díky níž můžete získat tolik giga dat kolik potřebujete.

Neomezený datový nášup lze pohodlně aktivovat v mobilní aplikaci SAZKAmobilu, v Internetové samoobsluze anebo na Zákaznické lince a to za 490 Kč. Balíček po aktivaci obsahuje 5 GB dat.

Přečtěte si také: Užijte si podzimní výlety s aplikacemi pro malé i velké turisty

Datový nášup, kolikrát potřebujete

Po jejich vyčerpání si mohou zákazníci aktivovat zdarma nášup dalších 5 GB a po jejich vyčerpání dalších 5 GB a tak dále, až do uplynutí platnosti balíčku, který platí 30 dní od aktivace. Nášup si může zákazník aktivovat v mobilní aplikaci nebo v internetové samoobsluze.

Neomezujeme rychlost připojení

Jako jediný z velkých virtuálních operátorů, neomezujeme rychlost mobilního připojení. Proto si svůj datový nášup užijete plnou rychlostí až 400 Mb/s. Balíček Neomezený datový nášup lze aktivovat od 1. listopadu až do Mikuláše, tedy 6. prosince.

Nová SIM se slevou 50 % a dopravou zdarma

Nabídka platí pro stávající i nové předplacené SIM karty. Novou předplacenou SIM kartu si mohou v našem e-shopu zákazníci zakoupit od 1. listopadu se slevou 50 %. Za 75 Kč dostane SIM kartu s úvodním kreditem 150 Kč a dopravou zdarma. Objednávejte z pohodlí svého domova na tomto odkazu.

Autor: redakceSouvisející články