Kartonové krabice vám usnadní organizaci

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Komerční sdělení
Kartonove krabice
Zdroj: Shutterstock

Obalové produkty mají mnoho podob, nejoblíbenější jsou však krabice, které si můžete složit podle svých potřeb, mají různé tvary, typy zavírání, lze je komfortně přenášet. Uplatní se při stěhování, organizaci a ukládání i při rozesílání zásilek. 

Jaké jsou kartonové krabice?

Kartonové krabice jsou velmi praktické a skladné pomůcky. Pořídíte si složené kusy krabic, které převezete autem i MHD, doma nebo v práci z nich pak složíte pevný obal, do něhož umístíte věci. Dle typu krabice a nosnosti pak můžete přenášet i těžší předměty nebo obal vložíte do skříně, skladu. Nebudete tak mít vystaveno spoustu předmětů, což působí trochu nepořádně. Můžete si takto organizovat své věci, někdo si do nich dává sezónní oblečení, třídí si pomůcky v kanceláři apod. Jak jsme zmínili, existují různé krabice, co se týká pevnosti. Tu určuje typ lepenky, přesněji její vrstvy. Například krabice ze tří vrstev se hodí spíš na lehčí předměty, pro ty těžší využijte alespoň pětivrstvé krabice. Ty jednak více unesou, ale díky síle stěn ochrání křehké věci. 

Obalový materiál – zavírání krabic

U krabic máte možnost velkého výběru i uzavírání. Oblíbený je obalový materiál s víkem, kdy se krabice skládají ze dvou kusů, víka a dna. Klopové krabice mají zavírání rozdělené na čtyři části, kdy se k sobě vždy sklopí dvě protilehlé strany. Ideální pro posílání balíků, takže tyto krabice ocení e-shopy apod. Navíc obalové materiály jsou bytelnější. Máte i možnost zakoupit si speciální tvary krabic, které například ochrání papír. V obálce se lehce zmáčkne, papírový tubus dokument maximálně ochrání. A ptáte se, kde seženete kvalitní obalové materiály? Na stránkách Box48.cz je opravdu velký výběr kvalitních produktů za rozumné ceny. Vyberou si zde soukromníci i podnikatelé, vše je za velmi příznivé ceny a kvalita je maximální.Související články