Nová AI aplikace od českých marketérů mění tvorbu marketingového obsahu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
Umela inteligence
Zdroj: 123RF.com

Na trh vstupuje aplikace Brand Driver, která s pomocí technologií umělé inteligence výrazně usnadňuje tvorbu marketingového obsahu včetně analýz, textů, strategií nebo grafiky. Vznikla pod taktovou českých marketérů a vývojářů, kteří ji naprogramovali tak, aby ji mohl používat každý bez potřeby předešlých znalostí a zkušeností s AI.

Umělá inteligence je v Česku každodenní realitou a lidé ji využívají ve volném čase i pro práci. V marketingu dovede AI šetřit zdroje a zefektivnit rutinní i kreativní činnosti. Používání umělé inteligence k práci ale vyžaduje poměrně přesné zadání, tzv. prompt. Musíte zkrátka vědět, jak s AI mluvit. V opačném případě mohou být výsledky nepřesné, zavádějící a nekvalitní.

Šablony vytvořené na míru pro různé marketingové disciplíny

„Správné vytvoření promptu je relativně náročná disciplína. Pokud chcete z umělé inteligence dostat co nejlepší výsledky, musíte jí zadat podrobný příkaz, který navíc bude mít správnou strukturu. Viděli jsme, že si tuto dovednost nemůže nebo nechce osvojit každý, a proto jsme hledali způsob, jak vytváření promptů eliminovat,“ říká Jan Vácha, jeden z tvůrců Brand Driveru.

V aplikaci je proto široké spektrum šablon příkazů, které jsou vytvořené na míru pro všechny druhy komunikace. „V praxi to znamená, že místo toho, abyste složitě popisovali, jak má daný výstup vypadat a jaké má mít náležitosti, tak si jen vyberete druh marketingového obsahu a Brand Driver se postará o zbytek,“ vysvětluje Jan Vácha.

Revoluční tvorba marketingového obsahu

Na jedno kliknutí získáte PR článek, post na sociální sítě, texty reklam, znění newsletteru, a dokonce vytvoříte i marketingovou strategii nebo projektový plán. V aplikaci je také integrován GPT, ve verzích 3.5 a 4 Turbo, překladač nebo generátor grafiky. „Brand Driver mohou využít freelanceři, tvůrci obsahu nebo podnikatelé, kteří si nemohou dovolit na každou činnost najmout specialistu. Usnadní práci i marketingovým agenturám, které díky Brand Driveru zefektivní každodenní rutinní činnosti. Aplikaci nadále vylepšujeme a přidáváme nové nástroje, i na základě zpětné vazby od uživatelů. Jakmile bude dostupný GPT ve verzi 5, počítáme s jeho rychlou integrací, “ doplňuje Vácha.

7 dní zdarma Všechny funkce Brand Driveru můžete vyzkoušet během 7denního zkušebního období, k registraci není potřeba zadávat číslo platební karty. Platíte až ve chvíli, kdy se rozhodnete pro jeden z tarifů. Ceny za tarify jsou odstupňované podle počtu vygenerovaných slov a vygenerované grafiky za měsíc. Nejlevnější tarif vyjde na 690 Kč měsíčně bez DPH.

„Chceme uživatelům umožnit, aby si Brand Driver vyzkoušeli bez jakýchkoliv závazků a bez strachu, že jim něco strhneme z karty, když na konci zkušební doby zapomenou účet zrušit. Věříme, že aplikace má obrovský potenciál šetřit uživatelům čas i peníze, které mohou investovat jinde, například do inzerce nebo do rozvoje svého podnikání. Vývoj umělé inteligence se jen tak nezastaví a téhle realitě je potřeba se přizpůsobit. To, že budete AI využívat k práci, neznamená, že se jste líní nebo marketingovou činnost obcházíte. Znamená to, že zůstanete konkurenceschopní,“ uzavírá Jan Vácha za Brand Driver.Související články