Online kurzy školení BOZP. Moderní a flexibilní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
online prace
Zdroj: Shutterstock

Pokud podnikáte a máte firmu, musíte svým zaměstnancům zajistit školení bezpečnosti a ochrany při práci (BOZP). Dnešní moderní doba však nabízí spoustu forem tohoto školení. I online formou. Jde tak o komfortní způsob, který vás nebude nijak zatěžovat.

BOZP – online kurzy

Školení BOZP nemůže být provedeno na laické úrovni, vašim lidem se musí věnovat profesionálové. Nejde pouze o to, že se jedná o legislativní povinnost. Je ve vašem i zaměstnanců zájmech znát pravidla bezpečnosti při práci. Může jít o vstupní školení zaměstnanců, seznámení se s pravidly požární ochrany nebo další podoby vzdělávání. Víte, že dnes lze tyto náležitosti nabízí i online kurzy? Je to skvělé, protože se nijak neomezí provoz ve vaší firmě, zjednoduší se celý proces a je to maximálně pohodlné. Skvělé je, že tyto online kurzy nabízí řadu služeb. Například vás upozorní na to, jak často se provádí školení pro zaměstnance, a poté vám kompletně nabídnou potřebné formy kurzů. V této sféře je spolehlivou LMS platformou pro školení BOZP online INSTRUCTOR od společnosti PREVENT.

Povinná školení zaměstnanců snadno a rychle

Zajímá vás, jak to funguje? Firma se už mnoho let pohybuje ve sféře bezpečnosti práce, vzdělávání, agendy, zajišťuje komplexní pracovnělékařské prohlídky zaměstnanců dle legislativních požadavků a poskytuje další služby nutné pro podnikatele. Nabízí právě i online školení požární ochrany i bezpečnosti práce. Navíc poskytuje i více výhod. Proč zvolit právě tuto společnost? Máte výhodu v tom, že už nebudete muset extra vyhledávat školitele na různé služby. Zde si jen nastavíte počítačový systém, který můžete ovládat odkudkoliv. Nejen, že budete mít přehled o tom, co kdy a jak vyřídit, k dispozici vám budou i výsledky testů, lze takto i udělovat certifikáty nebo odesílat potřebné výstupy příslušným úřadům. Nikam nebudete muset, vše zvládnete od počítače.

Online školení BOZP

Nemusíte se bát, že byste se v systému INSTRUCTOR nevyznali. Vše je intuitivní a jednoduché i pro laika. Povinná školení zaměstnanců, školení vedoucích zaměstnanců pro vás budou hračkou, nikoli přítěží. Nebudete muset tápat, jak často se provádí školení pro zaměstnance. Ale pokud byste si s něčím přece jen nevěděli rady, samozřejmostí je zákaznická péče, kdy vám poradí. Zajímá vás program více? Pak neváhejte a podívejte se na nabídku systému, úvodní konzultace je zdarma. Není problém vám vytvořit nabídku přímo na míru vašim potřebám. Vše vám bude vysvětleno. Klidně i to, o co se nebudete muset starat. Chcete vědět, jak často probíhá školení zaměstnanců o požární ochraně? Do problematiky vás ve firmě uvedou. Systém však nabízí maximální komfort, pohodlné vzdělávání, abyste vy i vaši zaměstnanci měli klid na práci.

KOMERČNÍ SDĚLENÍSouvisející články