Pneumatiky Giti: Váš spolehlivý parťák pro bezpečnou jízdu

od Šárka Cvrkalová
4 minuty čtení
Komerční sdělení
Auto
Zdroj: Gitit

Pneumatiky jsou jedním z nejdůležitějších prvků každého automobilu. Umožňují nám bezpečně a pohodlně cestovat z bodu A do bodu B. Hledáte pro svůj vůz kvalitní obutí za dostupnou cenu? Vyzkoušejte pneumatiky značky Giti, které nabízí širokou škálu produktů pro různé typy vozidel.

Stručná historie značky Giti

Giti Tire je dnes jedním z největších výrobců pneumatik na světě, se sídlem v Singapuru. Počátky firmy sahají až do roku 1951, ale společnost pod názvem Giti vyrábí automobilové pneumatiky od roku 1993.

Od té doby si vybudovala silnou pozici na trhu díky svému zaměření na inovace, kvalitu a spolehlivost. Pneumatiky Giti se dnes prodávají ve více než 130 zemích po celém světě a společnost má několik výrobních závodů v Asii, Evropě i v Americe.

Vývoj pneu pro evropský trh probíhá v Německu

Veškeré pneumatiky prodávané na evropském trhu, jsou vyvíjeny ve vývojovém pracovišti v Hannoveru v Německu. Můžete tak mít jistotu, že jde o pneumatiky vhodné do našich podmínek.

Kromě toho se pravidelně provádějí kontroly a testování pneumatik. Testování mají na starosti zkušení jezdci a probíhá na polygonech MIRA ve Velké Británii, Idiada ve Španělsku a Mellatrack ve Finsku.

Široký sortiment pneumatik pro různé dopravní prostředky

Giti nabízí širokou škálu pneumatik pro osobní automobily, SUV, nákladní vozidla, autobusy a závodní vozy. V následující části článku si představíme aktuálně prodávané dezény značky Giti.

Giti GitiComfort T20: Letní pneumatiky pro menší vozy

Pneumatiky Giti GitiComfort T20 jsou kvalitní letní pneumatiky navržené pro menší osobní vozy s cílem poskytnout vysokou úroveň pohodlí a bezpečnosti při jízdě. Tyto pneumatiky jsou vyrobeny s použitím nejmodernějších technologií, které zvyšují komfort jízdy.

GitiComfort T

Zdroj: Giti

Asymetrický dezén GitiComfort T20 zajišťuje vynikající odvod vody, což přináší vyšší bezpečnost v mokrých podmínkách. Tyto pneumatiky také nabízí dobrou ovladatelnost a stabilitu při jízdě na suché vozovce. GitiComfort T20 se vyrábí ve velikostech pro disky ve velikosti od 12 do 16 palců, takže cílí spíše na majitele menších automobilů. Vyrábí se např. v rozměrech 175/60 R14, 175/65R15 a 225/60 R16.

Giti GitiSynergy E1: Spolehlivé letní obutí za super cenu

Letní pneumatiky Giti GitiSynergy E1 jsou ideální volbou pro řidiče osobních vozidel, kteří hledají vysoký výkon a bezpečnou jízdu za každého počasí. Vyrábějí se ve velikostech pro disky od 14 do 16 palců. Oblíbené jsou tak např. varianty 185/65 R15, 205/60 R16 a 225/45 R17.

GitiSynergy E

Zdroj: Giti

Tyto pneumatiky jsou vyrobeny s použitím pokročilých technologií, které zvyšují kilometrový nájezd a snižují hladinu valivého odporu a hluku v porovnání s konkurencí v podobné cenové hladině.

Pneumatiky mají má asymetrický dezén, který umožňuje vynikající odvod vody a lepší přilnavost na mokré vozovce. Díky inovativní směsi gumy nabízejí pneu GitiSynergy E1 vysokou odolnost proti opotřebení a vynikající jízdní vlastnosti v jakémkoliv počasí.

Giti GitiSport S2 SUV: Kvalitní letní obutí pro výkonná SUV

Letní pneumatiky Giti GitiSport S2 SUV jsou navrženy speciálně pro moderní SUV a crossovery. Tyto pneumatiky nabízejí optimální kombinaci výkonu, bezpečnosti a komfortu, které ocení každý řidič při jízdě ve městě i na dálnici.

GitiSport S SUV

Zdroj: Giti

Nová dezénová směs byla vyrobena s důrazem na pohodlnou jízdu a snížení hluku. Speciální konstrukce pneu zajistí tichou a komfortní jízdu. Další výhodou je vysoká životnost a odolnost proti opotřebení. Výborné vlastnosti mají pneumatiky také na mokré vozovce, což potvrzuje i hodnocení A v přilnavosti na mokru.

Celkově lze říci, že Giti GitiSport S2 SUV jsou ideální volbou pro řidiče SUV vozidel, kteří hledají výkonné a spolehlivé pneumatiky s dostupnou cenovkou. Pneumatiky se vyrábí v různých rozměrech pro SUV s disky od 18 do 21 palců. Oblíbené jsou však především ve velikostech 255/55 R19, 275/40 R20 a 295/35 R21.

Giti GitiWinter W2: Jezděte bezpečně po celou zimu

Giti GitiWinter W2 jsou vynikající zimní pneumatiky pro bezpečnou jízdu v našich zimních podmínkách. Pneumatiky jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, které zajišťují vysokou přilnavost a stabilitu na sněhu, ledu i mokré vozovce.

GitiWinter W

Zdroj: Giti

Nová dezénová směs GitiWinter W2 vyniká v nejen v záběrových vlastnostech na sněhu, ale výborně si vede také na mokré vozovce. Velkou výhodou je také to, že při odvalování nevydávají pneumatiky téměř žádný hluk (68-71 dB).

Pneumatiky se vyrábějí v běžných rozměrech pro osobní vozy s disky od 15 do 18 palců. Mezi nejoblíbenější velikosti pak patří např. 195/55 R16, 225/45 R17 a 225/45 R18.

Kde sehnat letní pneumatiky Giti?

Pneumatiky Giti mají jsou k dostání v pneuservisech a autoservisech, ale také u dalších prodejců pneu. Nejvýhodněji je seženete přímo od oficiálního distributora pro ČR na e-shopu Pneuboss.cz, kde kromě značky Giti najdete i pneumatiky dalších světových výrobců.Související články