Problémy s erekcí se dají řešit. Čím dřív začnete, tím lépe

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Komerční sdělení
Problemy s erekci
Zdroj: TheVisualsYouNeed / Shutterstock.com

Výzkumy ukazují, že problémy s erekcí ve svém životě zaznamená až 90 % mužů do 40 let. Pokud jde jen o nárazovou záležitost, která je vyvolána zjevnými příčinami, není se třeba znepokojovat. V opačném případě, kdy vám poruchy erekce brání žít uspokojivý sexuální život, je na místě začít s tím něco dělat. Pokud máte problémy s erekcí, nestyďte se o těchto potížích mluvit a hledejte řešení.

Příčiny poruch erekce

Mezi nejčastější a nejběžnější spouštěče problémů s erekcí patří:

  • vysoký krevní tlak
  • Parkinsonova choroba
  • cukrovka
  • nezdravý životní styl a obezita
  • kardiovaskulární nemoci
  • stres a další

Jak přirozeně podpořit erekci?

Klíčové je zaměřit se především na svůj zdravý životní styl, dostatek pohybu i odpočinku a vyváženou stravu. K tomu můžete zvolit některé přírodní doplňky stravy, které obsahují byliny, jež tradičně pomáhají erekci podpořit. Různě pojmenované tabletky na erekci obvykle mívají podobné účinky. Jejich hlavním cílem je podpořit sexuální výkon a libido, což zároveň vede také ke zlepšení sexuálních prožitků. Obsahují aktivní přírodní složky, které zlepšují prokrvení penisu, a tím přináší rychlejší nástup pevné erekce.

Eliminujte negativní vlivy

Existuje mnoho faktorů, které mohou erekci negativně ovlivňovat. Jde především o špatný životní styl zahrnující kouření, pití alkoholu nebo užívání jiných návykových látek. Nemalou roli má však také psychika, a stres zejména. Pokud to jen trochu jde, omezte stresové faktory, případně zvažte i odbornou pomoc. Pomoci však mohou i drobnosti. Často jsou vaše oblíbené pánské rifle příliš těsné nebo vám nevyhovuje denní doba, kdy k sexu obvykle dochází. Zkuste udělat pár změn a uvidíte, co pomůže.

Mluvte s partnerkou

Na závěr je třeba zdůraznit nutnost vzájemné komunikace o tomto problému. I pro vaši partnerku je to těžké a je nutné společně situaci řešit a vzájemně se ujistit o skutečné příčině potíží apod.

Autor: redakceSouvisející články