Proč zvolit sedačku na míru? Výhod je hned několik

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Komerční sdělení
Sedacka na miru
Zdroj: Antoha713 / Shutterstock.com

Vybrali jste si v obchodě sedačku, která se vám líbí, ale na dotaz jste zjistili, že ve stejném provedení už nemůžete pořídit křeslo, taburet ani třeba židle k jídelnímu stolu? To je bohužel častý problém sériových sedacích souprav, které pořídíte v běžném obchodě. Pokud se chcete tomuto zklamání vyhnout, je nejlepší vsadit na sedací soupravu na míru. Firmy, které vyrábějí sedačky na míru, vám vyjdou ve všem vstříc a vytvoří pro vás prakticky cokoliv, co si jen budete přát.

Už žádné kompromisy

Nemusíte dělat ústupky ohledně velikosti nebo výšky opěradel a područek. Můžete si také zcela svobodně zvolit různou hloubku sezení. Zejména pro starší lidi může být dnes problém vybrat si mezi nízkými sedačkami, které jsou možná pohodlné, ale velmi nepraktické pro vstávání. Můžete také ovlivnit tvrdost výplní.

Rohové sedací soupravy Praha patří k vůbec nejoblíbenějším typům sedaček, které si zákazníci nechávají zhotovit na míru. Velikost obývacího pokoje totiž značně limituje tvar a délku sedačky, a proto může být pro ideální využití prostoru daleko efektivnější nechat si vyrobit kousek přímo pro vás.

Jaké nožičky?

Mezi další výhody bezpochyby patří i možnost volby velikosti a druhu nožiček. V obchodě totiž často seženete pouze ty plastové, které jsou sice levné, ale nic nevydrží. Daleko lepší je zvolit nožičky z tvrdého dřeva nebo nožičky kovové. Jsou daleko odolnější a unesou i větší váhu. Nepraskají a dají se v případě nutnosti také vyměnit. Pokud byste chtěli své bydlení skutečně sladit, můžete vybrat firmu, která dodává nohy ke stolu a nechat si vyrobit stejné pro váš jídelní nebo konferenční stolek. Je to možná malý detail, ale zkušený pozorovatel si jej jistě všimne a pozitivně jej ohodnotí. Nedělejte zbytečné kompromisy, když snadno můžete vybírat z daleko širšího spektra možností a variant.

Autor: redakceSouvisející články