Sladkosti pro dospělé? To jsou HHC bonbony

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
HHC
Zdroj: Shutterstock

Když jsou hračky pro dospělé, proč by nemohly být i sladkosti? Vždyť i ony přináší slast, plnoletí mají tu výhodu, že si mohou vychutnat dobroty i s něčím navíc. HHC vám dopřeje nové dimenze požitků.

HHC bonbony jako alternativa CBD

Znáte HHC? Tento kanabinoid je další z výtažků konopí, podobně jako CBD. Jistě jste si všimli velké popularity konopí, která trvá už několik let. Myslíme tím samozřejmě legální výtažky. Kdysi to začalo klasickými oleji, mastičkami, kosmetikou. Pak přišly na řadu další extrakty. Stále je populární CBD. Je zcela nezávadné, nemá psychoaktivní účinky, protože nejde o čisté THC. Dnes si pak získává stále větší popularitu podobně znějící HHC, které je ale legální a například v Americe je trendy. Prodává se tam běžně a u nás si takovou pozici také jistě brzy získá. Můžete být však už napřed před ostatními. Zkuste jej v podobě v podobě různých dobrot, jako jsou i HHC bonbony.

HHC edibles: Shoty i jelly

Hexahydrokanabinol, tak zní celý název HHC. Vyskytuje se v konopí, je ho v rostlině velmi málo, proto se THC upravuje hydrogenací molekulami vodíku. To ale nevadí, jde o běžný chemický proces, jímž se získává třeba margarín. HHC samotné má proti THC povzbudivé účinky. THC totiž působí hlavně sedativně, záleží však na každém jedinci, jak na něj bude látka působit. HHC je v podstatě intenzivnější než CBD. HHC se pak dle zákona nezakazuje stejně jako CBD, podmínkou je pouze to, aby výtažek THC nebyl větší než 1 %. Pro úplnost ještě uvedeme, že přítomnost THC se u standardních testů na THC nezjistí. Počítejte ovšem s tím, že látka může ovlivnit vaše vnímání, jde o prostředek relaxu, proto se vyvarujte náročných prací nebo řízení vozidla a hlavně si nejdříve vyzkoušejte, jak bude HHC působit právě na vás. Zkuste si vybrat mezi různými HHC edibles, což jsou hlavně sladké dobroty jako shot (panák sladkého sirupu) nebo si dejte jelly.

HHC gummies – druhy

Bonbony jsou velmi populární variantou nejen HHC. Jistě znáte sladkokyselou podobu, tedy gummies posypané cukrem, ve formě CBD. HHC gummies jsou další pochutinou. Ovšem opět vás upozorňujeme: otestujte si, jaká míra bude na vás působit. Zatímco CBD bonbonů si můžete dát více, u gummies bude možná stačit jeden kousek. Účinek je intenzivní. Lahodné želatinové HHC bonbony s ovocnou příchutí jsou tak skvělou sladkostí pro dospělé. Gummies nejen chutnají sladce, nadopují vás i hexahydrokanabinolem, který přinese pocity štěstí, euforie, zbaví vás bolesti či odblokuje od stresu. Existují i vapovací pera s e-liquidy mnoha příchutí, rovněž ovocných. Můžete si také ubalit HHC sušinu. Podívejte se například na web Miraclecbd.cz, kde je spousta edibles s HHC i CBD.Související články