Tiket, který dostala jako dárek k narozeninám, jí přihrál milionovou rentu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Komerční sděleníZahraniční
Zena zahranici
Zdroj: Shutterstock

Představte si následující situaci. Je ráno, vychutnáváte si oblíbený šálek lahodné kávy a přitom se rozhodnete otevřít dopis od své dcery. Slavíte totiž pětačtyřicáté narozeniny a ona vám poslala přáníčko. A spolu s ním i několik tiketů do loterie.

Ze zvědavosti porovnáváte čísílka na sázenkách s těmi, co byla při slosování předchozího večera tažena z osudí. Nic se neděje, až najednou vám kombinace 2, 7, 25, 40, 46 a 4 přináší roční rentu v hodnotě 300 000 Kč měsíčně. Zní to jako pohádka? Pro jednu učitelku z Londýna se to před časem stalo skutečností.

Přečtěte si také: Šťastných 10 přihrálo sázejícímu 2,5 milionu korun. „Díky výhře začnu podnikat!“

Náležitá odměna

Cheryl Crowley toho neměla poslední dobou málo a práce na plný úvazek, hlídání tří vnoučat, péče o staršího příbuzného, nedávné úmrtí v rodině i současná situace jí prý ukázaly, co je v životě důležité.

„Jestli nás předchozích osmnáct měsíců mělo něco naučit, tak to, že není dobré považovat vše za samozřejmost, ale je třeba si vychutnávat každičký okamžik,“ usmívala se žena v rozhovoru při přebírání výhry.

„Je to dárek pro celou rodinu!“

Plány s financemi má šťastná výherkyně jasné, chce si je především užívat se svými nejbližšími. Na luxusní dovolené nebo cesty kolem světa se ale momentálně nechystá a na pořadu dne jsou spíše společné nákupy, jednodenní výlety na pobřeží nebo čas strávený s jejich koníčky.

„Chceme si hlavně vytvářet hodnotné vzpomínky a smát se. Myslím, že není příliš narozeninových dárků, díky nimž si tohle všechno můžete dopřát,“ řekla Cheryl na konto výhry spokojeně. Radost z renty má i její dcera Jade, pro níž byla maminka vždy velkou oporou a vzorem.

Jade prý ze začátku nemohla uvěřit tomu, že se mezi nakoupenými sázenkami skrývala jedna výherní. K nápadu na podobný dárek jí přivedl dědeček, otec výherkyně. Ten na sázení nedá dopustit a vždy tvrdil, že někdo z rodiny pořádnou výhru dříve nebo později uloví. A jak je vidět, byla jeho intuice správná.

Renta frčí i u nás!

Cítíte, že přišel čas i na vaši výhru? Využijte příležitosti a na nic nečekejte! Snovou rentu vám může nadělit i Sazka v loterii Extra Renta. Hraje se sice relativně krátce, její obliba však pořád roste. Ještě aby ne, na příštích 20 let vám může přihrát měsíční rentu 100 000 Kč!

Že to zní víc než dobře? V tom případě si klikněte pro svou vstupenku do dnešního slosování na tento odkaz!

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni.
Autor: redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.Související články