Ženy už v nákupu obuvi nemají náskok. Stále více mužů se zajímá o kvalitní boty

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
Boty
Zdroj: Velimir Zeland / Shutterstock.com

Nebylo žádným tajemstvím, že pokud šlo o boty, měly ženy oproti mužům jasně navrch. Málokterá žena se totiž spokojila jen s jedním párem bot, zatímco mnoha mužům jen jedny boty ku spokojenosti bohatě stačily. Karty se ale v posledních letech začínají obracet. Stále více mužů se totiž zajímá o kvalitní boty a není překvapením, že populární značky jasně vedou.
Kde koupit kvalitní pánské boty?

Dříve byla jediná možnost zvednout se z gauče a obejít jednu či dvě obuvi, nežli jste pro sebe našli pohodlné a ve všech směrech vyhovující boty. Dneska je situace úplně někde jinde a v posledních letech dává většina z nás přednost nákupům před internet.

Pánské boty dnes můžete koupit z pohodlí vašeho domova. Internetové obchody se předhání, který z nich vám nabídne lepší výběr a rozmanitost – nejen co se týče značek či typů bot, ale i velikostí a materiálů.

Vyhledávejte pohodlně a během pár minut

Už jste slyšeli o Flexdog? Pokud nechcete trávit hodiny a hodiny při výběru tenisek a pohodlného obutí nejen na jaro, pak je právě Flexdog přesně tím, co nutně potřebujete.

Šikovný a v mnoha ohledech propracovaný katalog tenisek vám totiž během pár minut a několika málo kliknutí otevře nekonečnou nabídku bot, mezi kterými si jistě dokážete vybrat. Vybírejte boty nejen podle značky, ale i typu, velikosti nebo preferovaného materiálu. Vše velmi přehledně a především rychle.

Populární značky lákají designem i kvalitou

Pokud jde právě o boty, dává stále více lidí přednost kvalitě, za kterou si jsou ochotni i připlatit. Populární značky jako například Adidas, Nike nebo New Balance lákají nejen vysokou kvalitou materiálů i zpracování, ale také přitažlivým designem.

Značka New Balance patří mezi nejstarší americké sportovní značky. Poznáte ji podle typického písmene N. Založení značky se traduje již k roku 1906 a za jejím vznikem stojí Brit William J. Riley. New Balance 574 kladou důraz na ergonomii a funkčnost. Boty s jasným písmenem N jsou považovány za symbol Ameriky a popularitu získávají také tady u nás.

Podle čeho vybírat boty na internetu?

Možná ve vás nakupování online vyvolává obavy, jestli zvládnete odhadnout správnou velikost, aniž byste si boty osahali nebo rovnou vyzkoušeli – jako jsme tomu zvyklí v kamenných prodejnách. Pokud nakupujete na internetu, pak je důležité dodržet dvě základní pravidla – pečlivě změřit délku chodidla a řídit se tabulkou velikostí přímo od výrobce.

Velikost bot vybírejte podle vložky do bot – tento údaj berte s rezervou, jako orientační. Myslete na minimální nadměrek 12 mm. Nadměrek je ona volná část před prsty a za patou, je důležitý pro pohyb chodidla.

KOMERČNÍ SDĚLENÍSouvisející články