Horoskop: Máte vedle sebe krále polibků? Tato znamení dokážou z líbání udělat gejzír vášně

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Každý polibek je jedinečný a každý líbá úplně jinak. I v tomto ohledu ale umí hvězdy poradit. Který styl líbání preferují jednotlivá znamení, komu nevadí líbačka na veřejnosti, a kdo si raději romantiku s partnerem vychutnává doma, skryt před zraky světa?

BERAN

Dlouhé romantické polibky? Na ty si Berani moc nepotrpí. Svým francouzským polibkem vám dají jasně najevo, jak chtějí, aby tento večer skončil.

Je to pro ně klíč k sexuálním radovánkám, ale protože milují spontánnost, tak vás klidně začnou líbat i na veřejnosti. Nedělá jim to žádný problém. Plamen tohoto divokého znamení zkrátka jen tak nezkrotíte.

BÝK

Býci milují líbání, které nebere konce. Samozřejmě k dotyčnému ale musí cítit lásku, rozhodně se nelíbají s kdekým. To pro ně pak není slast, ale doslova mučení.

Na první polibek od nich si ale budete muset chvilku počkat. Když vás ale políbí, tak už vy ani oni nebudete chtít přestat a budete chtít minimálně zastavit čas.

BLÍŽENCI

U Blíženců je překvapivý problém, který by do nich nikdo moc neřekl. A to je ten, že si moc nevěří. Jejich líbání tak často může sklouznout k nudné rutině. Nebojte se a začněte si s nimi trochu hrát, ať se začnou cítit více sebevědomě. Zkuste se klidně přesunout ke krku či dalším a zajímavějším partiím na těle.

RAK

Raci se na veřejnosti tváří chladně, ale to je velký omyl. Ve skutečnosti jsou velmi vášniví a mají potřebu vyjadřovat svou lásku i fyzicky.

S Rakem se můžete těšit na dlouhé a velmi vášnivé polibky, které jsou navíc okořeněné laskáním ušních lalůčků a krku. Tady nebudete chtít přestat.

LEV

Lev potřebuje být nejlepší ve všem a udělá všechno pro to, aby uspokojil svoji i vaši touhu. Je to zkrátka král zvířat. Umí být divoký a vášnivý, ale také romantický a něžný.

Potřebuje k sobě partnera, který na tom bude úplně stejně. Do všeho se vrhá po hlavě a nebude se bát ani vášnivých polibků na veřejnosti.

PANNA

Které znamení je největším milovníkem líbání? Určitě to jsou Panny. Čím víc milují, tím více procítěnější je jejich polibek.

Na nic nespěchají, užívají si něžné pusinky a věnují pozornost i sebemenším detailům.

U prvního polibku se může stát, že se ho budou bát, ale později ztrácí veškerou kontrolu. Stačí jeden polibek a dokážou se do vás bezhlavě zamilovat.

VÁHY

Váhám občas trvá, než se s partnerem sehrají. Ale pak to stojí za to. Líbání s nimi vás určitě nikdy neomrzí, protože každý polibek bude jiný, ale bude skvělý.

Ze všeho nejvíce milují jemné a dlouhé polibky. Zkrátka to mají rády pomalu, a to nejen v líbání, ale i v dalších něžnostech.

ŠTÍR

Štíři dovedou i z obyčejného polibku na tvář udělat erotickou hru, která je plná napětí a rozkoše. U tohohle určitě nebudete chtít skončit. Udělají to totiž klidně v momentě, ve kterém to nečekáte.

Všechno dělají naplno a často to ani oni sami dostatečně nepromyslí. Rádi mívají při líbání otevřené oči a na jejich polibky nikdy nezapomenete.

STŘELEC

Střelům zkrátka nedovedete odolat. Často se s vámi začnou líbat už na prvním rande, což vás možná překvapí, ale bránit se tomu určitě nebudete.

Začínají zlehka sladkými a něžnými polibky, ale skončí to u divokých, hlubokých a vášnivých. Jsou kreativní a můžete se s nimi těšit na samá překvapení.

KOZOROH

Kozorozi líbat prostě umí. Na veřejnosti jsou sice odtažití a uzavření, ale doma v soukromí to umí pořádně rozjet. Užijete si s nimi vášnivé a hluboké polibky, kterými vás vystřelí do vesmíru.

Problém bývá ten, že líbání pro ně často nic moc neznamená. Tím ostatní přivádí do nepříjemných situacích, že vlastně neví, na čem jsou.

VODNÁŘ

Vodnáři umí polibkem opravdu překvapit a vyzkoušíte s nimi rádi snad všechny techniky líbání.

Na to, jak jsou často odtažití, při líbání chtějí, aby těla byla přitisknutá co nejvíce k sobě.

Milují, když splynou ve vášnivé objetí, ale na líbání na veřejnosti s nimi zapomeňte. Schovávají si to na doma.

RYBY

Ryby jsou romantické a citlivé duše, které milují něžné polibky. První krok ale budete muset udělat vy, protože to doslova vyžadují. Jen zvolit správné načasování, ať je nevystrašíte.

Pokud jim chcete udělat dobře, pošeptejte jim něco něžného do ucha. Pokud k vám nic necítí, líbání s nimi rozhodně nehrozí.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články