Horoskop: Domácí mazlíčci podle znamení. Tito se k vám perfektně hodí, od jiných dejte ale raději ruce pryč

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop mazlicci
Zdroj: Shutterstock

Kočka, pes, morče nebo rybičky? Které domácí zvířátko se k vám nejlépe hodí podle horoskopu? Hvězdy vám poradí, který domácí mazlíček je pro vás nejlepší a se kterým si budete nejvíce rozumět.

BERAN

Nezávislost je pro Berany alfou a omegou jejich života. Proto je pro ně ideální takový mazlíček, který to má podobně. Nikoho asi nepřekvapí, když řekneme, že je to kočka. A víte, co se říká? Kočka nežije s vámi, ale vy s ní. Beranům tento životní styl skvěle vyhovuje.

BÝK

Romantický Býk to má přesně naopak než Beran. Potřebuje parťáka na život a na smrt, a proto je pro ně ideální pes. Ten je považován právem za nejlepšího přítele člověka. Zlatý retrívr nebo labrador jsou přesně rasy pro Býky. Jen si musí uvědomit, že na psa je potřeba opravdu hodně času, trpělivosti i peněz.

BLÍŽENCI

Blíženci jsou upovídaná znamení, proto je pro ně nejlepším domácím mazlíčkem papoušek, se kterým si i pokecají. Mohou s ním klábosit od rána do večera a nikdy nebudou mít pocit, že jsou sami. Alespoň tak nevykecají díru do hlavy ostatním.

RAK

Pro Raky je nejdůležitější rodinné zázemí. Je to velmi citlivé znamení, proto pro ně není dobré velké zvíře. Bude ale stačit třeba roztomilý a drobný křeček, o kterého se mohou snadno starat a postačí mu méně péče. Navíc jim určitě neuteče.

LEV

Lvi mají výrazný charakter a jsou rádi autoritou pro své okolí. Přes jejich nepřehlédnutelný vzhled je na nich ale něco tajemného a zajímavého. Proto by jim po boku měl stát silný kůň, kterého nikdo nepřehlédne a z jeho výrazu se dá jen těžko poznat, na co myslí. Stejně tak to mají i Lvi.

PANNA

Panny milují pořádek nejen v bytě, ale i v životě. Už jen z představy nepořádku mají doslova husí kůži. I to je důvod, proč by si měli pořídit zvíře, které neudělá moc velký nepořádek. Ideální jsou pro ně třeba rybičky v akvárku. To je celkem čistotné a nenáročné zvíře.

VÁHY

Váhy jsou přemýšlivé a rozvážné znamení. Než se k něčemu rozhoupou, tak jim to dost trvá, ale podobně smýšlejí i želvy. Ty by Váhám doma určitě neměly chybět. Jsou přemýšlivé, nikam nespěchají a na všechno mají spoustu času.

ŠTÍR

Štíři jsou odjakživa tajemní a sexy. Ve většině případů lidé netuší, co si o nich mají myslet. A to stejné platí o hadech. I ti se plíživě a nenápadně dostanou tam, kam chtějí a potřebují. Hadů by si toto znamení mělo pořídit hned několik. Vybrat by si ale měli druh, který je ideálně neuškrtí.

STŘELEC

Temperamentu a energie mají Střelci na rozdávání, i proto by si měli pořídit nějaké hopsavé zvíře. Co třeba nějakého hlodavce? Střelci sami chvilku neposedí, a tak třeba s činčilou si budou skvěle rozumět a perfektně se doplňovat. Zkusit mohou ale i třeba morče nebo křečka.

KOROZOH

Kozoroh je velmi pečlivé znamení a všechno dokáže dotáhnout do konce. I z tohoto důvodu by si měli pořídit zvíře, které chvilku neposedí a které dokážou hravě zkrotit. Co třeba pejska rasy bígl? To je velmi tvrdohlavá rasa, která si nenechá nic líbit a má svoji hlavu. Stejně tak jako francouzský buldoček.

VODNÁŘ

Vodnáři jsou velmi romantické duše, které ale nutně potřebují svobodu a volnost. Ideálním zvířetem je pro ně pták, který potřebuje stejnou volnost. Adeptem může být třeba andulka, klidně rovnou dvě, ať jim není smutno. Zvlášť když jsou Vodnáři tak rozlítaní.

RYBY

Ryby jsou citlivé znamení a dalo by se občas říct, že jsou i přecitlivělé. Potřebují někoho, kdo se na ně naváže a dostane z nich negativní energii. Není tedy od věci si pořídit třeba křečka, morče nebo králíčka. Ti je vždycky nabijí pozitivní energií.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články