Horoskop: Co je na vás podle znamení neodolatelného? Toto jsou vaše skryté zbraně

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Díky čemu jste pro druhé pohlaví přitažlivé? Co je ta vaše silná stránka, díky které se ostatním líbíte? Co dělat pro to, abyste byla ještě více sexy? Každý má něco a je jen na vás to objevit a posílit. Hvězdy vám to prozradí.

BERAN

Na Beranech je krásné to, jak jsou plní energie a vyzařují neskutečný životní optimismus. Mají v sobě nezkrotný oheň. Všichni je obdivují za to, že když něco chtějí, tak si za tím jdou a nic je nezastaví. Víte, kdy vypadají nejkrásnější? Když výzvu pokoří a uspějí ještě lépe, než čekají. To z nich sálá neskutečná energie a sex-appeal.

BÝK

U Býků je nejdůležitější, aby se cítili dobře. Pokud budou na místě, kde jsou šťastní, nejlépe obklopeni svými přáteli, tak budou vypadat neskutečně neodolatelně a úžasně. Proto vždycky sáhnou po oblečení, u kterého vědí, že jim sluší a vypadají v něm dobře. Každý je miluje za to, jak jsou přirození, upravení a vždy jim to sluší.

BLÍŽENCI

Jejich doménou je jejich inteligence. Jsou nejen krásní, ale také chytří a vtipní. Kromě toho jsou ale také roztomile stydliví, což je hodně sexy. A co teprve, když prolomí ledy a nervozita jde stranou? Všichni na nich mohou oči nechat. Ostatní je také obdivují za to, že se nebojí extravagantního oblečení.

RAK

Raky dělá sexy hlavně jejich nepředvídatelnost a starostlivost o ostatní. Jsou to velmi pečovatelské a ochranářské typy. A víte, kdy vypadají úplně nejlépe? Když jsou zamilovaní. V tuhle chvíli opravdu září a pozná to skutečně každý.

LEV

Lvi dělá hodně atraktivní hlavně jejich zdravé sebevědomí. Vědí, že upoutají pozornost téměř každého, ať jsou kdekoliv. Vždy se snaží vypadat dobře, upraveně, protože milují pozornost ostatních. Když se lidé dívají jen na ně, tak přesně v tu chvíli vypadají ještě mnohem krásněji a sebevědoměji.

PANNA

Na Pannách je sexy jejich chytrost a věrnost. Opravdu jsou jedním z nejvěrnějších znameních zvěrokruhu, nevěra je pro ně cizí slovo. Milují, když znají odpovědi na všechny své otázky a ostatní na nich milují upřímnou lásku a oddanost.

VÁHY

Váhy překypují šarmem. Když jsou kolem nich lidi, které mají rádi, tak se cítí šťastní. Přesně v tom momentu jim to sluší úplně nejvíce. Ostatní na nich milují také to, že před nimi nemusí nic skrývat. Mohou jim říct úplně všechno a Váhy je nikdy nebudou soudit. Zkrátka se s nimi každý cítí moc dobře.

ŠTÍR

Na Štírech je krásná jejich odvaha. Jsou odvážní, vášniví a každého prostě okouzlí. Jejich druhá polovička nikdy přesně neví, co si má myslet nebo od co nich čekat, ale přesně to je věc, kterou na nich ostatní milují. Jsou neustále samá překvapení. Krásné na nich je i to, že když už se do něčeho pustí, tak naplno.

STŘELEC

Střelci milují spontánnost a nesnášejí, když se zaseknou na stejném místě. Potřebují nasávat nové informace, mít v životě nějaké změny a neustále jít za dobrodružstvím. Když se pro něco nadchnou, tak jsou naprosto neodolatelní. A když se zamilují? Bývá to láska na celý život. A to jim přeci sluší nejvíce.

KOZOROH

Kozorohům stačí, když se budou smát. Fakt jim to neskutečně sluší. Navíc všichni milují jejich humor a porozumění, díky čemuž jsou neskutečně sexy. Ostatní s nimi tráví rádi čas, protože si to vždycky užijí. Prostě je s nimi zábava a jsou to ty nejlepší parťáci na párty. Stačí kapka alkoholu a jejich vtipy jsou ještě mnohem peprnější.

VODNÁŘ

Jejich optimistický přístup k životu všichni milují. Občas jim ho dokonce i závidí. Vodnáři rádi fantazírují a představují si, co by jim nový den mohl přinést. Přesně v ten moment jim to sluší nejvíce. Vodnáři si jako největší snílkové klidně přivolají, co jen budou chtít.

RYBY

Jejich tajemno je okouzlující. Nejvíce jim to sluší, když dělají něco kreativního. Ať už malují, fotí, nebo něco tvoří. Jsou známé jako citlivé a emoční duše, na což nedají dopustit ani ostatní. Navíc mají Ryby schopnost milovat bez hranic. Jsou to tajnůstkáři a vždycky vypadají záhadně. Tyto vlastnosti jsou neskutečně atraktivní.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články