Horoskop: Někteří lidé odpouštět neumí. Kamarády narozené v těchto znameních se raději snažte nenaštvat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdy člověk udělá chybu a je později rád za to, že mu přátelé odpustili. Někdy jde ale o tak velký problém, že se s ním okolí svěřuje jen těžko, a i když se třeba ostatní tváří, že už na to zapomněli, změní k vám postoj. Pak jsou tu navíc ti, kteří zkrátka odpouštět nedovedou, ať se děje cokoli.

Možná vás občas napadne, že jste se s někým přestali bavit kvůli naprostému nesmyslu. Někdy může i drobná chyba zničit přátelství, které trvalo roky. A to zvláště v případě, že jeden z vás neumí odpouštět a zařekne se, že už s tím druhým nikdy nepromluví.

Pro některá znamení horoskopu omluvy a slova lítosti zkrátka nic neznamenají. Je jedno, jak moc se bude protějšek snažit, oni si pamatují to zklamání a v druhého zkrátka ztratí důvěru. Kteří lidé patří k těm, co nikdy neodpouští? Možná vás odpověď překvapí a dáte si pozor na to, jak se chováte k přátelům.

Kozoroh touží po pomstě

Pokud zklamete Kozoroha, neznamená to pro vás jen ztrátu jednoho přítele. Lidé v tomto znamení se totiž mstí. A to často i mnohonásobně hůř, než by měli. Je jedno, co jim provedete, oni vás za to budou nenávidět a do konce života vám ze života dělat peklo. Navíc vás pravděpodobně shodí u všech společných přátel.

Ryby si umí zahrát na pěkné chudáčky

Pokud se nějak proviníte proti Rybám, budou o tom donekonečna vyprávět a omílat stále dokola, jak moc jste jim ublížili. Možná se s vámi přímo nepřestanou bavit, rozhodně vám ale budou připomínat, co jste provedli, a dokonce vás na základě toho budou i citově vydírat. Rozmyslete si, zda vám to za to stojí.

Rak zkrátka odejde

Rak nebude s nikým mluvit o tom, proč se s vámi najednou nebaví. Bude se vašemu jménu vyhýbat, vás nechá daleko za sebou a nenechá si nic vysvětlit. Omluvy od vás nepřijme, protože si je ani nevyslechne. A i když třeba byla celá situace jinak, bude mít Rak do konce života za to, že jste ti nejhorší lidé na světě.

Štír neodpustí lež

Štíři jsou vesměs chápaví lidé, kteří se pokusí odpustit vám vaše chyby. Pokud jim ale budete lhát, jejich důvěra se vytratí už natrvalo. A nezáleží potom na tom, jak moc se budete snažit své chyby napravit. I kdyby šlo jenom o malou lež, která ani nikomu nemohla ublížit, pro Štíra je to známka toho, že se s vámi nedá mluvit upřímně.

Býk by chtěl odpustit, ale nejde to

Když Býka někdo zklame, uzavře se do sebe. Bojuje se svým vnitřním já a snaží se vám odpustit, protože nechce přijít o přítele. Jenomže na druhou stranu mu rozum napovídá, že když ho kamarád zradil jednou, stane se to i podruhé. Nakonec se tak přátelství vzdá, ale jen velmi nerad a hodně u toho trpí.

Lev je příliš hrdý a pyšný

Lidé narození ve znamení Lva zkrátka nedokážou odpouštět z jediného důvodu. Jsou na to příliš hrdí a pyšní. Mají pocit, že pokud je jednou někdo zklamal, nemají už zapotřebí se s ním více bavit a nechávat se sebou manipulovat, aby jim nakonec bylo ublíženo znova.

Zdroj: msn.com, astrology-zodiac-signs, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články