Sharon Stone naprosto odrovnala fanoušky snímkem ve stříbrných plavkách. Má to ale háček

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
sharon stone
Zdroj: Profimedia

Hvězda snímku Základní instinkt za to umí vzít. Přestože už dávno oslavila šedesátku, vypadá naprosto fenomenálně. A umí to prodat na svém instagramu. Naposledy se tak stalo s fotografií ve stříbrných vykrojených bikinách.

Sharon Stone si právě užívá vyhřátého písku, slunečních paprsků a mořských vln na Tahiti. Více než 2,7 milionům svých sledujících nejnovější fotkou z dovolené ukázala, že opravdu nepatří do starého železa.

Nebo je to jinak?

Tedy aspoň tak to vypadá na první pohled. Jak víme, na sociální síti Instagram nikdy není nic tak, jak se z počátku zdá. A to je i případ nového příspěvku herečky, která kromě Základního instinktu zazářila ještě ve filmech Casino, Ďábelská lest nebo Gloria.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sharon Stone (@sharonstone)

Na druhý pohled už je jasnější, že fotografie je staršího data. Herečka totiž k ní přidala hashtag #ThrowbackThursday, který se na sociálních sítích používá ke sdílení starších snímků. Zpravidla se tak děje ve čtvrtek, jak slovíčko „thursday“ napovídá.

To Stone evidentně inspirovalo, a tak sdílela fotku z vody, na níž je obklopená okvětními lístky. A samozřejmě na ní má dokonalou postavu.

Fanouškům ale očividně nevadí, že se nedočkali nějaké zbrusu nové fotografie z hereččina soukromí. Snímek i tak zavalili srdíčky a různými zamilovanými emotikonami. Nešetřili ani slovy chvály.

Prý randí s pětadvacetiletým mužem

Stone se možná snaží odvést pozornost od zpráv o její nové známosti. Dle deníku Daily Mail má jít o teprve pětadvacetitého rappera, který si říká RMR. Byli spolu viděni už několikrát v Los Angeles. Server Pagesix.com zase uvedl, že na večírcích se ukazují bok po boku celé léto.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MADE nightlife (@madenightlife)

Rapper ale většinou svou tvář skrývá za černou pletenou kuklou a zlatými zuby, což je u hiphoperů velice oblíbený doplněk.

Zda jsou to jen spekulace, nebo jde skutečně o romantický vztah, se ale nejspíš teprve dozvíme.

Zdroj: Instagram, PageSix, Daily Mail

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články