Supermodelka českého původu Pavlína Pořízková zapózovala nahá. A postěžovala si na jednu nepříjemnou věc

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
pavlina porizkova
Zdroj: Profimedia

V osmnácti letech se stala první ženou ze střední Evropy, která se dostala na obálku plavkového vydání časopisu Sports Illustrated. Lukrativní smlouvy se jí pak jen hrnuly. Dnes žije v Americe a má americké i švédské občanství. i když už jí bylo 56 let, vypadá pořád fantasticky a svou postavu se nebojí ukázat. Naposledy se odhalila na svém instagramu.

Ve světě ji znají jako Paulinu Porizkovou, tak ostatně topmodelka s českými kořeny vystupuje i na svém instagramovém profilu. Žena, která se ve svých 56 letech věnuje modelingu už jen okrajově, si zkusila i herectví nebo spisovatelskou dráhu.

Na sociální síti Instagram ji sleduje skoro půl milionu lidí. Těm se v pondělí svěřila se zajímavou informací, ke které přidala neméně zajímavý snímek. Na něm je Pavlína zachycena nahá s tím, že to nejpodstatnější si zakrývá červeným kloboukem. Ten prý koupila za necelých dvanáct dolarů v obchodě pro turisty v Miami.

Na seznamovacích aplikacích ji nechtějí

A jaký text naposledy sdílela se svými fanoušky? Jde o její postřehy ohledně seznamovací aplikace Hinge. Spoustu lidí jí prý psalo, že se má na randění vykašlat a raději si koupit kočku, najít nějakou novou zálibu nebo chodit na party.

Pavlína se ve svém postu zamýšlí nad tím, jak je seznamování po padesátce složité, i když vás okolí považuje za atraktivní.

„Je to tak odlišné od randění v mladém věku. Ti muži, kteří jsou sami, jsou sami z adekvátních důvodů. A většina mužů v mém věku se poohlíží po ženách, jež jsou o dvacet let mladší. Věděli jste, že nejhledanější věk na seznamovací aplikacích je 50 pro muže a 18 pro ženy?!“ vyděsila se modelka, která se nedávno rozešla s partnerem, na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

Přes tři měsíce jsme ji mohli vídat po boku oscarového scénáristy (autor scénářů k filmům Pár správných chlapů, Soukromá válka pana Wilsona, The Social Network či Steve Jobs) Aarona Sorkina, bohužel se v červenci rozešli.

Po manželově smrti marně hledá lásku

Na seznamovacích aplikacích ale také nemá úplně štěstí. Vzhledem k tomu, že se jedná o známou osobnost, je kolikrát její profil označen za falešný a Pavlína není do aplikace vpuštěna. Přitom jen hledá trochu toho štěstí jak ostatní smrtelníci, kteří se cítí sami.

Pořízková přišla v roce 2019 o manžela, rockera Rica Ocaseka. Vzali se v roce 1989. Sorkin byl první muž, s nímž byla od té doby spojována. Společně se objevili na předávání Oscarů.

Jejich romance však neměla dlouhého trvání a krásná modelka je zase sama. Nikdy oficiálně neřekla, proč šli s úspěšným scénáristou od sebe, proslýchá se ale, že byli příliš odlišné povahy.

„Jsem tak vděčná za jeho přítomnost ve svém životě. Pomohl mi uzdravit se. Opravdu nemůže existovat lepší muž. Je brilantní, vtipný, zábavný a sexy,“ prohlásila, když spolu chodili.

Zdroj: Instagram, Daily Mail

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články