Michaela Nosková je v očekávání. Ani v přiléhavých šatech to však nejde poznat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela noskova
Zdroj: Profimedia

Michaela Nosková je sice těhotná, ale poznal by to na ní jen málokdo. První čtyři měsíce pro ni byly náročné, teď už si ale prý na změnu režimu zvykla, a dokonce se nevzdala ani vystupování v muzikálu Děti ráje. I s těhotenským bříškem se ukázala na pódiu.

„Miminko i já jsme úplně v pořádku, mimčo má už přes půl kila a já normálně funguji i jím, ač se to nezdá,“ svěřila se před pár dny pro super.cz.  Ani v těhotenství se Míša nepřestala věnovat své profesi. Muzikálové vystupování je pro ni vším.

Samozřejmě myslí na zdraví miminka, a kdyby měla pochybnosti, je jasné, čemu dá přednost. Jelikož ale vidí, že všechno zvládá, bez problému se ukázala i na premiéře Dětí ráje, kde mnohé možná dokonce až překvapila tím, jak suverénně vystupovala.

Zkušenosti z minula

„Patřím mezi ženy, které mají bříško fyziologicky níž položené, a proto není tolik vidět, a navíc jsem před otěhotněním hodně cvičila břišní svalstvo, tak drží,“ vysvětlila zpěvačka. Očekává, že jí bříško vyskočí zhruba někdy v 8. měsíci těhotenství.

Tak tomu mimochodem bylo i s její prvorozenou dcerkou Eliškou. Míša se tak nebojí, že by bylo něco v nepořádku, podobné zkušenosti už má za sebou, a je tak tentokrát o něco klidnější. „Lidé mají tendenci si představovat nesmysly, když hned někdo nevypadá jako balon,“ dodala.

michaela noskova

Zdroj: Profimedia

Díky tomu, že není na Míše těhotenství tolik znát, mohla se s klidem ukázat nejen na pódiu, ale i později na večírku, kde na sebe dokonce navlékla slušivé přiléhavé šaty. Co říkáte, která Míša se vám líbí víc? Divoška v džínách, nebo kráska v šatech?

Kráska na jevišti i pod ním

Tak trochu rebelský vzhled, rozcuchané vlasy, otrhané džíny a rozhalený kabát. Tak se představila Nosková na pódiu, kde svou roli sehrála dokonale. A pro mnoho mužů je navíc právě tenhle typ žen sexy. Míša rozhodně nezklamala.

Pak ale po představení mezi hosty zavítala v přiléhavých stříbrných šatech a okouzlila i ty, kteří si ji přáli vidět jako skutečnou krásku. Ani v jednom případě její bříško téměř neprozradilo, že je Míša v očekávání. A ona odvedla herecky, pěvecky i společensky vynikající výkon.

michaela noskova

Zdroj: Profimedia

I když za nějaký čas po porodu bude potřebovat Míša nějaký čas klidu, aby se postarala o své miminko, ale také sama o sebe, dá se očekávat, že v budoucnu ještě zazáří na velkých scénách. Její fanoušci se tak mohou ještě těšit na skvělé výkony, které tato hvězda podá.

Zdroj: Profimedia, super.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články