Agáta Hanychová se pochlubila svým Jirkou. Prozradila také, čím ji dělá šťastnou

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hanychova Agata
Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová je šťastně zamilovaná. Opět. Od rozvodu s hercem Jakubem Prachařem se jedná už o několikátého partnera, kterého představila veřejnosti. Se svým novým objevem má ale společného koníčka. Tak snad to bude ten pravý.

Agáta Hanychová je máma na plný úvazek. Stará se o své dvě děti z předchozích vztahů, Kryšpína, kterého má s hokejistou Mirkem Dopitou, a Miu, která vzešla z manželství s Jakubem Prachařem. Do toho se věnuje podnikání a modelingu. Volné chvíle vyplňuje svou velkou vášní, kterou je wakeboarding.

Seznámil je sport

Jedná se o sport, při kterém je člověk tažen za lodí či za vlekem po vodě. Na nohách má vázáním připevněnou desku podobnou snowboardu zvanou wakeboard. Při tomto sportu se používají techniky z vodního lyžování a ze surfingu.

Jak je vidět na modelčině instagramovém profilu, tímto sportem tráví veškerý volný čas. Když se sportem začínala, seznámila se tak nevědomky se svým budoucím partnerem.

Pochlubila se na Instagramu

Jiří Heller, se kterým teď Agáta randí, jí pomáhal sehnat první vybavení na wakeboarding a také jí dával soukromé lekce. Mnoho lidí proto věří, že právě on by měl být ten pravý. Podobně to vidí i modelka, která si na svůj Instagram přidala několik zamilovaných fotek.

Přidala také osobní vzkaz. „I když se na fotkách tvářím jako… krásný čas s Jirkou, který mi ukázal něco, co mě dělá fakt šťastnou… a to je být sama sebou… komentáře si nechte… #love #podpora #stesti,“ stojí u fotky.

Slova podpory i kritika

Její fanoušci si ale komentáře „nenechali“ a sérii fotek začali rychle komentovat. Většinou se však jednalo o slova podpory. „Agát, nenechám si komentář pro sebe, musím napsat, prostě super a fandím,“ píše jedna ze sledujících. „Hlavně buď šťastná. Užívej, co je teď… Co nastane, je jen překvapení,“ myslí si další.

Našly se ale také negativní ohlasy. „Škoda slov, do Vánoc bude určitě změna!“ stojí v komentáři pod fotkou, nebo dále: „Na jak dlouho?“ ptá se sledující Veronika.

Předtím měla jen krátké známosti

Tyto komentáře zřejmě narážejí na fakt, že od jejího rozvodu s Jakubem Prachařem, který proběhl loni v září, se jedná už o sedmého partnera, kterého zamilovaně prezentovala na svých sociálních sítích.

S jejím posledním přítelem, podnikatelem Janem Loskotem, jim to vydrželo necelé dva měsíce. Její předchozí vztah s truhlářem Adamem vydržel jen o měsíc déle.

Mnozí přátelé modelce vyčítají, že si nedokáže nechat vztahy nějakou dobu pro sebe a hned je prezentuje na sociálních sítích. Nemůže si ale údajně pomoct. Stejně to udělala i s novým přítelem Jirkou. Tak snad jí to tentokrát už nepřinese smůlu.

Zdroj: Instagram, Super.cz

Autor: Markéta MladáSouvisející články