Alena Schillerová a její dcera mají stejný hudební vkus. Poslouchají jednoho českého zpěváka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alena schillerova
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Ministryně financí Alena Schillerová je v poslední době velmi známou osobností s velkým vlivem. Kromě televize a novin vystupuje také v internetových médiích, na sociálních sítích často sdílí své názory a novinky z oboru. Kromě toho se ale s fanoušky dělí i o svůj osobní život.

Petra Rusňáková je bývalá brněnská radní. S maminkou má tak mnoho společného i v politických zájmech. Později se nicméně rozhodla, že se této kariéry vzdá a bude se raději věnovat manažerským činnostem. „Od politiky odešla a už se jí dál nehodlá věnovat,“ řekla v únoru Schillerová v Epicentru serveru Blesk.cz.

To ale neznamená, že by se jejich vztahy nějak rozházely nebo že by si dvě ženy ze stejné rodiny nenašly celou řadu jiných společných zájmů. Schillerová na svém Instagramu potvrdila třeba to, že mají s dcerou stejný hudební vkus.

Fotka s idolem

Na sociální síti ve stories sdílela ministryně financí fotku, na které je její dcera po boku slavného českého zpěváka, kterým není nikdo jiný než David Deyl. „David Deyl s mojí dcerou Petrou,“ pochlubila se Schillerová hrdě a ukázala fanouškům, jak si její dcera užívá focení s idolem.

„Po koncertě v Brně. Hudební vkus se s u nás v rodině očividně dědí,“ dodala. Zdá se, že si obě ženy užívají nejvíce právě Deylovy písničky, a dají tak přednost české hudbě před tou zahraniční. Fotku s blonďatým fešákem navíc nejspíš Petře závidí kdejaká fanynka.

Společně ve společenském

Se svou dcerou Petrou toho Schillerová na svém Instagramu sdílela víc. Před nějakým časem se pochlubila třeba společnou fotkou, na které jim to oběma v šatech sluší. Zatímco ministryně zvolila květovaný tmavší motiv, její dcera zazářila v sytě modrém.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Schillerova (@alenaschillerova)

Že jsou ženy jedna krev, je jasné hned od pohledu. A i když některé zájmy už společné nemají, vždy si mají co říct a tráví spolu tolik času, kolik jenom jde. Je vidět, že i když je v politice Schillerová vytížená, na rodinu si udělá vždycky čas. A to oceňují i sledující na Instagramu.

Dvě sympatické ženy

Není se čemu divit, že komentáře jsou plné pochval, ve kterých fanoušci komentují krásu obou žen. „Moc vám to sluší, máte krásné šaty,“ píše někdo. Samozřejmě se nikdo nevyhne kritice, takže i Schillerová musí na svém profilu čelit narážkám těch, kterým se její politika nelíbí.

Jak se zdá, ona ani dcera si ale z takových vět nic nedělají a soustředí se spíše na to milé. Společně si tak užívají chválu těch, kteří je podporují, nebo třeba písničky Davida Deyla. Nejen vzhledem, jak někteří fanoušci potvrdili, ale také povahově je tak jasné, že se Rusňáková Schillerové podobá.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články