Alfasamec Okamura: Překvapí vás, kolik má testosteronu. Co díky němu dokáže?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tomio okamura
Zdroj: Profimedia

Šéf hnutí SPD Tomio Okamura věří, že je ve své činnosti velmi výkonný. Víte, co za tím stojí? Prozradil to v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS, kde na sebe napráskal ještě několik zajímavých věcí.

V letošních volbách si věří. Nedávno zahájilo hnutí SPD svou kampaň a Okamura doufá v dvouciferný výsledek. Rád by se dostal do vlády.

V pořadu prozradil ale i své slabiny, mezi které patří nedochvilnost. I přes veškeré nasazení tak většinou chodí pozdě na schůzky.

Místo dovolené setkávání s občany České republiky

Dovolenou si letos nedopřeje, raději se bude i přes léto věnovat politice. Chystá se navštěvovat různá města a obce a setkávat se s jejich občany.

„Je to příjemně strávený čas, hodně politiků to nemá rádo. Jsem jeden z mála, co takhle každoročně jezdí, v podstatě téměř jediný,“ tvrdí Okamura. Mimo jiné prozradil, že spí jen několik hodin denně, a přitom se necítí unavený.

„Doktor se hrozně divil, proč tak málo spím. Mám to tak pár let. Změřil mi hladinu testosteronu. Říkal, že mám nejvyšší hladinu testosteronu, která je ještě zdravá. To způsobuje výkonnost v tom smyslu, že člověk jde furt dopředu,“ uvedl šéf hnutí SPD. Nezapomněl podotknout, že se tu asi mísí moravská krev s japonskou.

Na své výkony by si měl dávat pozor, aby se nepřetěžoval. „Hlava se míjí s tělem. U normálního člověka vás tělo upozorní, že si máte jít odpočinout. Mě neupozorňuje. Už dvakrát se mi stalo, že se mi najednou začala motat hlava, i když s tím už několik let umím pracovat. Normální člověk by vypnul už dny předtím,“ uvedl na pravou míru svůj stav politik.

V cestovním ruchu podniká od 21 let, na schůzky ale většinou nedorazí včas

Pracovní nasazení trochu kazí jeho nedochvilnost, za kterou ale většinou nemůže on sám. Mnohdy totiž nestíhá, protože se schůzka nečekaně protáhne: „Pravda, když se něco protáhne – a to se stává každý den, když padnou zajímavé myšlenky třeba na konci jednání – tak pak to honím,“ přiznal.

To potvrdil také jeho dlouholetý přítel Ota Ledvinka. „Stává se mi velmi často, že neplatí čas, na kterém se shodneme, že se sejdeme. To je taková jeho slabina. Tuto část si z Japonska nepřevzal, bohužel. Často se na něj zlobím,“ usmíval se jeho dlouholetý kamarád.

Okamura ale musel uvést na pravou míru, jak je to s jejich přátelstvím. „Teď aby to nevypadalo, že je to nějaký můj ‚jiný‘ přítel – protože se to slovo dneska zaměňuje – tak je to můj kamarád, jeden z dvou mých nejlepších. Každý máme samozřejmě svůj soukromý život.“ Zároveň ale uznal, že jeho slabiny zná moc dobře.

V programu hnutí SPD najdete mimo jiné to, že chce zamezit zvyšování daní. Jeho hlavním bodem je vytváření nových pracovních míst na podporu podnikatelů a menších živnostníků. Hnutí SPD chce také právo a spravedlnost a dosáhnout toho, aby stát sloužil občanům a ne opačně.

Zdroj: CNN Prima NEWS

Autor: Raina TomanováSouvisející články