Annamária možná potratila. Nadějná běžkyně v balerínkách skončila v nemocnici

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
annamaria horvathova
Zdroj: Profimedia

Před necelými čtyřmi lety se proslavila jako dvanáctiletá běžkyně, která zvítězila v balerínkách. Annamária Horváthová před sebou měla slibnou budoucnost. Když ale šestnáctiletá dívka oznámila, že je těhotná, všechny plány padly.

I když to na začátku vypadalo, že si dítě nechá vzít, nakonec ho chtěla vychovat. V osadě v Moldavě nad Bodvou, kde žije se svou rodinou, se nyní proslýchá, že skončila v nemocnici.

Annamária přitom měla nastartovanou běžeckou kariéru jako nikdy jiný. Bez sportovní obuvi dokázala porazit všechny soupeřky a sklízela velké ovace.

Skončila v nemocnici, protože potratila?

„Dítě se má narodit v březnu,“ řekla již dříve pro deník Plus Jeden Deň její maminka Izabela.

„Velmi jsem si přála, aby šla na zákrok, ale nechtěla o tom ani slyšet,“ dodala žena. Ta se rozhodla tak, že nastoupí na mateřskou dovolenou a její dcera se bude nadále věnovat sportu.

Mezi místními obyvateli se ale proslýchá, že měla Annamária skončit v nemocnici. Znamená to snad smutný konec pro nadějnou sportovkyni? Rodinnou tragédii zatím nikdo oficiálně nepotvrdil.

Maminka Izabela potvrdila, že skončila v nemocnici

Annamária opravdu je v nemocnici, což její maminka novinám řekla sama. „Ještě stále je v nemocnici. Nevíme, kdy přijde domů,“ řekla pro slovenský deník a bylo vidět, že je z toho velmi smutná.

Jak server uvedl, prý měla nezletilá Annamária o miminko přijít, což ale v tuto chvíli nikdo nechce ani připustit. „Mámě Izabele nejprve nebylo do řeči, později však přiznala, že dcera opravdu potratila,“ napsal server.

Jaká je pravda, to se dozvíme časem. Běžecký svět dívce drží palce, protože neexistuje mnoho mladých lidí, kteří by bez kvalitní obuvi zvládli zvítězit v běžeckém závodě.

Zdroj: www1.pluska.sk

Autor: Raina TomanováSouvisející články