Během natáčení pohádky docházelo ke konfrontacím. Koho si Noid vzal na paškál?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tajemstvi stare bambitky nataceni
Zdroj: Petr Lundák / MAFRA / Profimedia

Natáčení pokračování pohádky Tajemství staré bambitky 2 je u konce. Film vstoupí do kin až v prosinci letošního roku, už nyní ale mohou diváci zhlédnout různá videa z natáčení, které podle zúčastněných herců bylo velmi příjemné.

Ondřej Vetchý v obou dílech ztvárnil loupežníka Karabu. Tentokrát to ale bude on, kdo se lapí do sítě a bude okraden nebo podveden. A to zrovna z rukou Vaška Noida Bárty, který se v pohádce připojí k partě Jiřího Lábuse a Miroslava Vladyky. Do role záporáka se vyloženě hodí a svou roli si užíval.

Co Noida během natáčení překvapilo?

Noid společně s ostatními kumpány připraví na Vetchého alias Karabu past, takže ochutná svou vlastní medicínu. A podle toho, jak scéna vypadala, se bude jednat o podobné chování, jaké předvádí tzv. „šmejdi“. Deník Blesk přinesl informace z natáčení, kdy se Noid svěřil se svými pocity, jaké je zahrát si vedle takových hereckých osobností, jako je právě Vetchý.

„Pan Vetchý je herec, kterého si velice vážím, stejně jako všech ostatních. Zároveň jsem byl ten, který na pana Vetchého sáhl a srazil ho na zem. O něm je známo, že je velice dobrý bojovník, takže já ho mohl herecky aspoň takhle srazit,“ vypráví své nadšení uznávaný rocker, kterého můžete vidět v několika muzikálech.

Kromě Vetchého se do pohádky vrátil také oblíbený zpěvák Tomáš Klus, který si spolupráci právě s Vetchým nemůže vynachválit. Když se sešli znovu na place, bylo vidět, jak silný pocit to v Klusovi vyvolalo, takže neváhal a slavnému herci složil poklonu.

„Karaba, Ondra Vetchý jako bájný Atlas nese na svých bedrech snad všechnu tíhu světa. Vždycky, když se potkáme, máme nepřeberné množství témat k hovoru, proto Ondru nenechává nic chladným, na všem mu záleží a soucítí se všemi,“ vyjádřil svůj obdiv ke kolegovi Klus.

Podle Kluse je Vetchý jako bomba, co chce vybuchnout

Tomáš Klus v superlativech o Vetchém pokračoval: „Prostě titán, herecký i lidský, což mi dojde vždycky, když se obejmeme. Je to, jako když se přitulíte k pumě, co má každou vteřinu vybouchnout,“ hovoří o něm s takovým nadšením, že se Vetchý musí tetelit blahem.

Klus nakonec ještě dodal, že je Vetchý atomovka, která to myslí se světem kolem sebe dobře. Je kombinací pokory a nenechá si s*át na hlavu. Pokračování pohádky Tajemství staré bambitky přišlo po deseti letech. Stejně jako v prvním díle se ve filmu představí také Kamila Janovičová.

Herečka si během natáčení chválila hlavně uvolněnou atmosféru, ačkoliv byli členové štábu jiní než ti, kteří se sešli u prvního dílu. Kromě již zmíněných hereckých hvězd se v pohádce objeví také Petr Štěpánek, Markéta Plánková nebo Veronika Khek Kubařová.

Autor: Raina TomanováSouvisející články