Berani si nerozumí s Raky, Střelci se neshodnou s Blíženci. Zjistěte, s kým budete na ostří nože vy

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Některá znamení si spolu sednou lépe, jiná hůře. V životě máte občas někoho, s kým si prostě nerozumíte, a nejste schopni najít společnou řeč, i kdybyste pro to udělali cokoliv. Možná za to mohou vaše znamení.

BERAN

Energičtí a rozhodní Berani vždycky ví, co chtějí, což se ne vždy musí líbit Váhám, které spíše váhají a dlouho se rozhodují. Berani jejich přístup k životu nechápou. Narážet budou i u Raků, kteří jsou citliví. Berani jsou na ně příliš neotesaní a svou přítomností jim mohou ublížit. Opatrní Kozorozi Berany brzdí, zdržují je, z čehož také mohou pramenit konflikty.

BÝK

Býci jsou přímé znamení, které rádo říká věci na rovinu a rádo hraje s kartami vyloženými na stůl. I proto si nesednou se Štíry, kteří jsou tajemní a manipulace je pro ně naprosto běžnou věcí, bez které se prostě neobejdou. Nevyjdou ani dobře s Vodnáři, kde na sebe naráží prakticky ukotvená zemská povaha Býků a vodnářská rozlítanost, fantazie, vzdušné zámky a snění. Býci jim budou vyčítat, že si nedělají hlavu s ničím, Vodnáři zase Býkům, že oni se vším.

BLÍŽENCI

Blíženci se často hádají se Střelci, kteří se nemohou vyrovnat s jejich náladovostí a nejistým rozpoložením. Střelci vedle sebe chtějí pohodového parťáka, okolo kterého nebudou muset chodit po špičkách, a Blíženci jen občas potřebují zvláštní zacházení. Nevyjdou ani s Pannami, které je zase rozčilují svým perfekcionismem. Blíženci často improvizují a plánování Panen je pro ně omezující a nezvládnou to.

RAK

Raci rozhodně tvrdě narazí s Kozorohy, hádky jsou u nich na denním pořádku, a to je obě znamení nesnáší. Raky bude rozčilovat nedostatek citu, empatie a uzavřenost Kozorohů. Ti zase nezvládnou račí přecitlivělost, tendenci vidět všechno růžově a snažit se všem vyhovět. Dobrá kombinace není ani s Berany, kteří to moc neřeší a svoje emoce neříkají zrovna šetrně. Rakům může ubližovat i beraní přelétavost a nestálost. A to nejen ve vztahu.

LEV

Překvapivě se Lev neshodne s Vodnářem. Obě znamení mají svoji hlavu, silnou osobnost a Lev bude u Vodnáře postrádat nutný obdiv. Podobná situace nastane i se Štíry a Kozorohy, kteří se nehodlají nikomu podřizovat. Navíc mají problém projevit své city. Lvi se budou cítit nedocenění a nespokojení. Lev zkrátka potřebuje vždycky vynikat.

PANNA

Jestli chcete zažít výbuch, zavřete do jedné místnosti Panny a Ryby. Jsou jakoby z opačných vesmírů a neshodnou se vůbec na ničem. Panny bude rozčilovat neorganizovanost, nesoustředěnost a romantické přibarvování skutečnosti Ryb. Podobně narazí i s Vodnářem, který miluje improvizaci a dělá věci jen, když se mu chce. Rozhodně ne podle úkolníčků nebo nějakého listu. A to Panny prostě nezvládnou.

VÁHY

Váhy jsou přemýšlivým, a tak trochu pomalejším znamením, tohle životní tempo jim prostě vyhovuje. Když jim do života vtrhne uragán v podobě Berana, jen těžko se s ním smiřují. Nemají rádi konflikty a tady to pořádně jiskří. Třecí plochy jsou i u Ryb, což je trochu překvapivé. Obě znamení se nerada hádají, ale vzájemně nemohou vystát to, jak druhému ustoupí a snaží se vyhovět. Váhy vedle sebe sice potřebují někoho přirozeného a rozhodného, ale zase ne příliš.

ŠTÍR

Štíři ve svém životě potřebují vášeň. Sice o svých pocitech nemluví, v životě ale potřebují, aby se věci děly. Proto jim to nefunguje s Býky, kteří jsou na ně moc mírumilovní, poklidní a jejich život je moc pomalý. Štíři navíc milují napětí a tajuplné hrátky, což jim Býci neumí moc poskytnout. Nebude to fungovat ani s Raky, na které by museli být moc opatrní. S křehkostí neumí naložit a spíš je rozčiluje.

STŘELCI

Střelci vyhledávají vztahy, které jsou plné energie a zábavy, ale když je potřeba, umí přejít i k vážnějším tématům. Proto si nebudou rozumět s Blíženci, kteří mění názory z minuty na minutu, a přestože jsou zábavní, jedou na jiné vlně. Fungovat to nebude ani s Pannou. Střelci umí být divocí a rozjuchaní, ale Panny se k tomu strhnout moc nedají. Střelci v jejich blízkosti cítí výčitky a jsou nesví z toho, že Pannám přidělávají práci, když jim narušují plány.

KOZOROH

Kozorozi nemluví o citech a pocitech. Těžko se proto shodnou s Raky, pro které jsou emoce velmi důležité. Nevylévají si srdíčko a nepotřebují se vyplakat. Obtěžuje je, když to po nich někdo chce a někdo je moc řeší. Ideální kombinace není ani s Berany, kteří se do všeho ženou s přílišným optimismem a často dopadnou až moc na nos. Kozorozi všechno důkladně plánují, než aby se do všeho hned vrhali. Pak si to obě znamení jen vyčítají.

VODNÁŘ

Vodnáři jsou zvláštní samorosti, kteří si dělají věci po svém a na druhé se moc neohlížejí. Proto je rozčilují Lvi, kteří by dělali nejraději všechno pro lidi a jejich reakci, uznání a obdiv. Nemají podle nich dostatek nadšení a spontánnosti a moc řeší své okolí. Stejně tak si nesednou ani s Pannami, které se je snaží organizovat. Když má Vodnář pocit, že ho někdo do něčeho tlačí, nepohne se ani o milimetr. Přesně tohle v nich vyvolávají Panny se svým plánováním.

RYBY

Ryby se moc neshodnou s Pannami. Rády dávají věcem volný průběh, na život koukají z obláčku a hlavu mají plnou svých představ a nápadů. Na praktickou stránku je člověk moc neužije. Proto nesnáší, když se někdo snaží věci neustále naplánovat. Neshodnou se ani s Vodnáři, kteří jsou podle nich sobečtí a neberou ohledy na nic a nikoho. Naopak Ryby se snaží vyjít vstříc každému, kdo okolo nich projde.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články