Červencový horoskop: Co na vás chystají hvězdy? Zjistěte, jestli to příští měsíc bude stát za to

od Šárka Blahoňovská
4 minuty čtení
horoskop zena
Zdroj: Shutterstock

Z hlediska pohybů planet, Slunce i lunárního pohybu nastane v červenci několik změn, které zatřesou vašimi emocemi. Tyto změny vám přinesou pozitivní i negativní předpovědi. Jak na vaše znamení bude v sedmém měsíci Slunce působit a co vás čeká? Zjistěte v našem horoskopu.

BERAN

Během tohoto měsíce budete jen vy rozhodovat, jak věci dělat tak, abyste dosáhli svého. Pokud jste se báli doposud učinit nějaké důležité rozhodnutí, tento měsíc je pro to ideální.

Musíte se osvobodit od vlivu ostatních, musíte cítit více svobody ve svém životě, a to hlavně z pohledu rozhodování o běžných věcech. Budete působit mnohem atraktivněji než v minulosti.

Vaše charisma je nepřehlédnutelné, proto je tento měsíc ideální k prezentování všeho, co vám pomůže k větší pohodě v životě.

BÝK

Nenechte si v ničem radit od ostatních. V tomto měsíci se někdo bude snažit narušit vaše energetické pole a vzít vám spoustu energie. Nepřející lidi budou všude okolo vás, ale svým přátelům plně důvěřujete, hlavně těm, kteří jsou vedle vás už několik let. Dejte si ale pozor na to, abyste někomu neprozradili tajemství někoho jiného, které znáte jen vy.

V tomto měsíci budete navazovat důležité kontakty a zaměříte se také na uchopení správné příležitosti. Věnujte se pravidelně sportu, který pomůže vaší psychické i fyzické stránce. Víkendy odpočívejte po boku svých blízkých.

BLÍŽENCI

Každé tři měsíce byste měli vytvořit plán a dodržovat ho. Tento měsíc je ideální k zahájení plánů, protože na vás působí mocný Měsíc.

Na druhou stranu vám pozice Slunce také pomůže překonat vše, co potřebujete zvládnout. Budete mít spoustu energie, o kterou byste se měli podělit se svou rodinou.

Slunce vám ve své pozici bude připomínat, že máte v životě spoustu štěstí, a upozorní vás na maličkosti, které vám pomáhají dotvořit spokojený život. Buďte šťastni za všechno, co máte, a oceňte i svoje okolí. Oslavujte všechno, co můžete. Vděčnost je klíčovým slovem tohoto měsíce a měli byste ji projevovat i navenek.

RAK

Dejte si pozor na nepromyšlené investice, výstřelky v této oblasti by vám mohly přinést spoustu nepříjemností. Uskromněte se a nesahejte do svých finančních zásob.

Dejte si pozor i na vlastní myšlenky, abyste neupadli do depresí. Vaše nálady se budou neustále střídat a může se stát, že své emoce neudržíte na uzdě. Věnujte se proto sportu i odpočinku a nezapomínejte ani na pitný režim.

LEV

V červenci zažijete několik skvělých dní, které vám přinesou dostatečné uspokojení a nádech štěstí. Ještě šťastnější ale budete, když budete ochotni překročit svou komfortní zónu a trochu zariskujete.

Pokud máte pocit, že váš život v posledních týdnech trochu stagnuje, je dobré vytvořit si plán toho, co byste měli změnit. Pokud máte plán, je větší šance, že jej budete dodržovat. Věci se začnou postupně měnit a vy budete vědět, na co se těšit. Během července běžte plnou rychlostí za tím, čeho chcete dosáhnout a co vás udělá šťastnější.

PANNA

Aktuální planetární vliv na vaše znamení přináší období chaosu, ale také vyřešení nesrovnalostí. V první polovině měsíce očekávejte zbrklou náladu právě kvůli působení mocné měsíční strany chaosu na znamení zvěrokruhu.

Přicházejí i dny, kdy budete cítit větší tlak, a plnění povinností pro vás může být komplikovanější. Pokud to jde, nedělejte zásadní rozhodnutí, protože by to nemuselo dobře dopadnout.

Máte spoustu silných a pozitivních vlastností, a právě konec měsíce ukáže vaši dobrosrdečnost a nezanedbatelné kvality.

VÁHY

Vaše kvality v tomto měsíci se projeví hlavně v práci, ale všimne si jich i vaše okolí. Máte světu co nabídnout, proto se zaměřte na své přednosti a načerpejte ztracenou sebedůvěru.

Tento měsíc získáte velmi důležité informace. Bude to i měsíc vhodný pro plánování dovolené, kde se můžete potkat s velmi zajímavou osobou. Věnujte se tento měsíc i motivaci ostatních, kteří vám za to budou velmi vděční, vaši pevnou vůli a rady všichni ocení. Neuzavírejte se do sebe a ukažte světu, co ve vás je.

ŠTÍR

Jen vy se budete rozhodovat, jaké věci dělat, abyste dosáhli všeho, co si přejete. Pokud jste se báli udělat nějaké důležité rozhodnutí, tento měsíc se do něj můžete pustit.

Osvoboďte se také od kontroly ostatních, potřebujete cítit, že máte život ve svých rukách. Vaše charisma a sex-appeal budou nepřehlédnutelné. Máte navíc dar přesvědčivosti.

STŘELEC

V těchto týdnech byste měli využít své komunikační schopnosti, budete se schopni vykecat z každé situace. Během měsíce využijete i silnou intuici, která pro vás bude tím nejlepším vodítkem, abyste věděli, kam se vydat.

Předtím než uspořádáte nějakou párty pro přátele nebo kolegy, ujistěte se, že na to máte finance. V tomto měsíci se nedoporučuje dělat nic unáhleně, nebo dokonce činit nějaká finální rozhodnutí. Snažte se věci nasměrovat do roviny rozhodování, spolehnout se ale budete muset i na svou intuici.

KOZOROH

V červenci na vás bude působit mocný Měsíc, který vám do života přinese trochu dětské radosti. Měsíc bude na vaši osobu působit posunem energie, což ovlivní vaši srdeční čakru.

Budete se cítit vyrovnanější a rodinné problémy, které mohou nastat, zvládnete s přehledem. Problémy, které vás trápily, se v tomto měsíci uklidní, a vy tak budete mít možnost se nadechnout a věnovat se pozitivním věcem, které vám život přináší. Poznávejte sami sebe a své nitro.

VODNÁŘ

Vašich pracovních kvalit si všimnou nejen kolegové, ale i vaše okolí. Zaměřte se na své kladné vlastnosti, máte co nabídnout a nemusíte se bát, že byste neuspěli.

Tento měsíc získáte spoustu cenných informací, které využijete v následujících týdnech. S partnerem vyrazte na místo, kde jste spolu ještě nebyli.

Experimentujte i v milostném životě, nebojte se hrátek ani v posteli. Ve druhé polovině měsíce se ale věnujte hlavně sami sobě, pokud jste nezadaní, začněte cvičit. Najděte si fitko v okolí vašeho bydliště a pořádně na sobě mákněte.

RYBY

Někdo po vás bude vyžadovat konkrétní výsledky a popis toho, jak jste co udělali. Budete muset udělat několik rozhodnutí, abyste byli šťastnější.

Nebudou velká a jednorázová, ale budou se skládat z několika malých rozhodnutí, která budete muset učinit. Pozice Slunce vám propůjčí více energie než v červnu a nebude vám chybět motivace ani sebevědomí.

Pochybnosti o tom, zda něco nezvládnete, či zvládnete se rozplynou, a vy se tak budete muset spolehnout sami na sebe. Neplýtvejte energií na věci, které za to nestojí.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články