Velký letní horoskop: Kdo má před sebou zásadní rozhodnutí a kdo potká osudovou lásku? Přečtěte si, co vás čeká

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Na co bychom se v létě podle hvězd měli soustředit? Máme se zaměřit sami na sebe, na partnera či rodinu, na práci, nebo na peníze? To vám prozradí velký letní horoskop, kde se dozvíte, co vaše znamení následující dva měsíce čeká.

BERAN

Můžete se těšit na krásné léto. Nejvýraznější pro vás bude setkání s novými lidmi. Mezilidské vztahy a různé akce budou vašemu létu dominovat. Snažte se ale být i trpěliví vůči nedostatkům ostatních lidí. Kromě zaslouženého odpočinku, během kterého byste měli i vyrazit někam k moři, byste si toto léto měli najít i čas sami na sebe. Je čas udržet si zdraví a předcházet možným problémům s ním.

BÝK

Toto léto budete hodně pracovat, ale moc vám to ani nevadí, protože díky tomu se vám otvírají dveře k pozitivním změnám. Rýsuje se vám velmi zajímavá nabídka. Budete ale velmi skeptičtí k návrhům ostatních kolegů a jen horko těžko vás někdo k něčemu přemluví. Pokud jde o zdraví, nejlepší prevencí bude váš optimismus.

BLÍŽENCI

Máte šanci opustit vaše stereotypy. Čeká vás nová zodpovědnost a nová povinnost, a to po vás vyžaduje, abyste si nastavili nové priority. Nebojte se letos v létě požádat o radu někoho staršího a zkušenějšího. Pro vás bude velmi náročné uvědomit si, že ne všechno znáte a zvládnete jen vy sami.

RAK

Jste vnímáni jako rodinné znamení, které je plné emocí. Toto léto se pro vás ale stanou prioritou peníze. Rýsuje se totiž velmi slibná investice. V poslední době jste podporovali hodně ostatní, ale musíte myslet i sami na sebe. Je čas přemýšlet o svých snech a cílech. Nyní máte dobrou šanci se k nim přiblížit. Začátek prázdnin je také ideální k naplánování vysněné dovolené.

LEV

Lvi jsou králové společnosti, sebevědomí tvorové. Vy přesto někdy váháte, a ne vždy jdete za svými cíli. Ale v létě máte jedinečnou možnost, jak si vyjednat podmínky, které chcete a které pro vás budou ideální. Nestyďte se říct, co opravdu chcete. Nápady k vám přijdou na těch nejméně předpokládaných místech. Na konci léta vás může přepadnout apatie a budete chtít zůstat doma. To ale určitě nedělejte, mohli byste přijít o zajímavé zážitky.

PANNA

Jste zodpovědné a v létě se budete chtít více zaměřit na jídelníček. A to nejen na svůj, ale i na ten svých nejbližších. Na začátku léta budete mít pocit lehkosti a emocionálního povznesení. Jestliže máte rádi svou práci, budete v ní přes prázdniny docela úspěšní. Jestliže vám ale vaše zaměstnání přestalo v posledních dnech přinášet radost, měli byste ho změnit. Realizovat se budete chtít i na zahradě, to je vaše parketa.

VÁHY

Naplno využijte erotický potenciál léta. Jsme na dovolených, uvolnění, hýříme pozitivní energií, ženy nechodí nabalené do několika vrstev oblečení. Pro vás bude druhé pohlaví nesmírně přitažlivé. Vašemu létu bude dominovat láska. Kromě toho vám všichni budou závidět vaši společenskost a výmluvnost, takže můžete ve vyjednávání převzít iniciativu. V obchodních záležitostech to bude jen plus, ale při komunikaci s vašimi nejbližšími jim můžete říct něco, co vás později bude mrzet. Zkuste tedy občas více přemýšlet než mluvit.

ŠTÍR

I pro vás budou důležité obchodní vztahy, ale vy je budete řešit v souvislosti s bydlením. Budete se stěhovat? Sami, nebo s někým? Nebo naopak někdo k vám? Těžko říct, ale rozhodně to bude velká změna. V létě vám také bude svěřen velmi důležitý úkol a kvalita jeho vypracování ovlivní nadále vaši kariéru. Abyste nezklamali sebe ani ostatní, je načase ze sebe vydat maximum.

STŘELEC

Jste sice dobrodružné znamení, ale svou pozornost v létě upřete směrem k rodině. Budete přemýšlet, jak vytvořit prostor pro společné chvilky a zážitky. Ale nebyli byste Střelci, kdybyste někam o prázdninách nevyrazili. Pryč je ale váš optimismus. Kvůli výkyvům nálad to s vámi okolí nebude mít lehké. Zkuste být ke všem trochu více shovívaví. Společná dovolená vám prospěje. Mimochodem, začněte ji plánovat už teď.

KOZOROH

To vy se v létě zaměříte na oblast peněz a práce a budete přemýšlet, jak moc je pro vás vaše zaměstnání efektivní. Když si vyhodnotíte všechna pro a proti, možná se rozhodnete pro změnu. Pracovní život tak bude v létě velmi zajímavý. Ve vztahu s blízkými můžete čelit neoprávněné kritice, ale pokud jim budete věnovat pozornost, všechno se brzy může vrátit zpět na své místo.

VODNÁŘ

Vás v létě čeká zásadní rozhodnutí, které do vašeho života přinese zásadní změnu. Nebojte se toho, ale všechno dobře zvažte. Pak se rozhodněte, ale nejhorší je přešlapovat na místě. To vám vezme spoustu energie a času. Léto bude také ideální k řešení vašich obav a komplexů. Zkuste znovu dělat to, čeho jste se už dlouho báli. Nyní si uvědomíte, že je to najednou mnohem jednodušší.

RYBY

V létě potřebujete se opalovat, ležet u vody a odpočívat. Ale bude to smysluplně využitý čas. Budete u toho přemýšlet o svém životě, co funguje, a co vás naopak vysiluje. Vše si promyslíte a dojdete k závěrům, jak lépe uspořádat svůj život. Léto je ale také čas, jak ukázat svůj charakter, protože lidé využívají vaši laskavost. To ale platí jen v pracovních záležitostech. Dávejte si pozor na zdraví, problémům se můžete vyhnout, pokud budete opatrní před klimatizací a průvanem.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články