Dara Rolins se oblékla jen do spodního prádla. Je to už moc, nebo ukázala málo?

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

Dara Rolins, to je pro některé věčné téma. Ona už ale dávno neřeší, co si o ní kdo myslí. Využívá efektu sociálních sítí, kam si může dát, co chce, takže má kontrolu nad tím, jaká její fotka se zrovna na internetu vyrojí. I tak si ale klade otázku, zda toho neukazuje už moc, nebo je to ještě málo.

Zpěvačka to demonstrovala na černém body, které by si na sebe jen tak nějaká žena nevzala. Vyfotila se s ním na svůj instagramový profil a připojila dlouhý příspěvek věnovaný ženám.

„Dobré ránko, chlapci a děvčata, vyspalí do růžova? Včera jsem šla spát s myšlenkou na Lolu (která je na prázdninách s Matějem) a na nás, na ženy. Na to, jak náročné je dnes balancovat v tom našem ženském světě, plném všech těch nároků a předsudků a všudypřítomných tlakům na dokonalost,“ započala svůj text Dara.

Dále se rozepsala o tom, že přemýšlí nad tím, co to znamená „akorát“ a jak je těžké každému vyhovět. A to obzvlášť v případě žen.

Jako případy uvedla situace, kdy jim někdo říká, že jsou moc tlusté, někdo naopak, že jsou hubené. Pro někoho je zas sukně moc krátká, pro jiné dlouhá. A takhle je to u mnoha dalších věcí, jak si Rolins všímá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

A právě proto, že nikdy není možné vyhovět všem, přidala zpěvačka fotku, která určitě vyvolá vlnu diskuzí. „Jako nejlepší mi vychází být sám sebou. Neexistuje nic jako ideální stav, neboť každý vidíme, hledáme ideál jinde a jinak. Žádné parametry nejsou směrodatné v rámci určování krásy, dokonalého stavu či způsobu vedení,“ rozepsala se zpěvačka dále.

Její sledující tato úvaha potěšila. Aspoň dle komentářů. Otázkou však je, zda by Dara šla takto s kůží na trh, kdyby vážila o pár desítek kilo více a neměla velké sebevědomí.

Dara se po vlně rozvolňování konečně zase pustila do práce. Nedávno zpívala na svatbě a pořád maká na své formě. Trochu jí to ale překazilo zranění, které si přivodila na nedávné dovolené ve Spojených arabských emirátech.

„Byla jsem za chytrou. Během dovolené jsem Lauře a její sestřenici Róze vysvětlovala, aby neběhaly kolem bazénu. Ale pak mě doběhla karma a sama jsem upadla. Ale nesu to statečně,“ řekla v polovině července serveru Super.cz.

Zdroj: Instagram, Super.cz

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články