Richard Krajčo oslavil se svou Karin 4. výročí svatby. Jaké pro ni připravil překvapení?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
krajco rodina
Zdroj: Profimedia

Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská dnes oslavují čtvrté výročí svatby. Scénáristku a také režisérku překvapilo, jak čas rychle letí a pro Super.cz zavzpomínala na den jejich svatby.

Na svou svatbu vzpomínají oba rádi. „Myslím, že můžu mluvit i za Richarda, že to byl jeden z nejhezčích dnů v našem životě. Sešlo se tam asi 40 kamarádů, byl to nádherný den a krásný mejdan,“ uvedla šťastná Karin. Po boku Richarda jí to skvěle klape, rozumí si nejen v soukromí, ale také v pracovních záležitostech.

Svatba proběhla na statku, kam vozí svou malou zoo

Svatbu uspořádali na svém statku, kam jezdí pravidelně i se svou zvířecí partou – rodina se stará o tři psy a celkem 11 želv. Na statku rádi tráví volný čas.

Redakce Super.cz se s Karin setkala na zahradě u jejich domku. „Slib jsme učinili přímo na naší terase. Přijel nás oddat pan starosta, který řekl tu základní formalitu a my jsme si svůj svatební slib napsali sami,“ řekla Karin serveru.

Svatební slib pak uvedla v knize Kecy, kecy, kecičky. Nedávno pak představila svůj nový titul s názvem Hvězdy na cestě.

Na veselce mimo jiné nechyběli ani členové kapely Kryštof, kteří na svatbě dokonce zahráli některé hity. „Přijeli všichni kluci z kapely, takže potom v rámci večerního mejdanu všichni zpívali. Dokonce já, která opravdu neumí zpívat, jsem se přidala. Navíc neumím tančit, a dokonce jsem tančila. Je vidět, že jsem byla buď hodně šťastná, nebo hodně opilá, nebo obojí dohromady,“ směje se při vzpomínkách česká spisovatelka.

Krajčovi se nedávno vydali i s dětmi do společnosti

Krajčovi spolu vychovávají tři děti. Ve střídavé péči má Richard s bývalou manželkou Martinou Poulíčkovou dvě děti – syna Richarda a dceru Bereniku, Karin se stará o dceru Jasmínku. A právě s nimi se nedávno šťastný pár vydal na premiéru filmu do kina.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Richard se stal hvězdou nového filmu Gump, který už běží nějaký den v kinech. Řada herců, kteří si ve filmu zahráli, si vzala pejsky z útulku. Richard s Karin ale mezi nimi nejsou, protože už sami mají tři pejsky doma. „Karin má tři, další už nemá dovolené,“ prozradil Krajčo Super.cz se smíchem.

„Richard má želvy, přes psy jsem já,“ doplnila ho jeho žena Karin, která prozradila, jaké psy mají doma. „Původně jsem chtěla jednoho psa, australského ovčáka. Pak jsme mu chtěli koupit malého kamaráda, našli jsme grifonka, který je Richardovi neuvěřitelně podobný. Vybírali jsme ho podle povahy. Ale když si ho Richard vzal do náruče, tak jsme zjistili, že vypadají úplně stejně,“ směje se Karin, která si nakonec pořídila ještě jednoho zvířecího miláčka.

Tím posledním je pyrenejský horský pes, kterého si přivezla, když jela pro pejska své mamince. Nakonec domů vezla dva. Navíc Krajčovi nemají problém s hlídáním psů, pokud se rozhodnou odjet na dovolenou. Karin prozradila, že se chystá na novou knihu a následující měsíce s ní nebude řeč, takže se jistě hlídání bude hodit.

Celá rodina je hodně aktivní na sociálních sítích, kde si můžete přečíst o jejím soukromí hodně zajímavostí. Naposledy Karin a Richard zveřejnili právě fotografii z oslavy právě jejich čtvrtého výročí svatby, na které se oba velmi těšili a podle snímku si ji oba náležitě užili.

Zdroj: Instagram, Super.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články