Marek Ztracený vyrazil do společnosti s nejkrásnější ženskou široko daleko. Ukázal i svého syna

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Marek Ztraceny
Zdroj: Profimedia

Už téměř dva měsíce měl bydlet Marek Ztracený se svou ženou a synem Markem v novém domě na Šumavě. Ale bohužel nešlo všechno tak úplně podle plánu, a tak oslavil desetiletý chlapec narozeniny ještě ve starém bytě. I tak má ale rodina dostatek času na výlety do společnosti.

„Měli jsme už bydlet, dokonce všechno už je v krabicích, ale vnitřky ještě nejsou hotové. Teprve nedávno přivezli dveře. Ale jde to celkem rychle, takže to vidím ještě na měsíc, než budeme bydlet,“ řekl Ztracený pro Blesk.cz.

Podle všeho to vypadá, že v domě bude s rodinou bydlet ještě někdo další. Marek se totiž přiznal, že už delší dobu uvažují o pejskovi. Vliv na to má i film Gump – pes, který naučil lidi žít, na jehož předpremiéru se byl s rodinou zpěvák podívat.

Pro projekt složil úvodní píseň

Příběh psa Gumpa, který popisuje cestu zatoulaného zvířete z jeho vlastního pohledu, se stal legendárním téměř ihned. Po velmi úspěšné knížce vyšla také filmová verze tohoto vyprávění, ke které složil Ztracený úvodní píseň.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

Na předpremiéře nemohl se svou rodinou chybět. Později se nechal slyšet, že psy má opravdu rád. „Loni jsem z útulku přivezl mamince pejska Snížka, ale tak ztloustl, že mu říkáme Lavina,“ směje se.

Písnička Vítr do plachet se stala populární ještě před premiérou filmu. Gump – pes, který naučil lidi žít, měl premiéru 22. července 2021 a v hlavních rolích si zahráli například Eva Holubová nebo Bolek Polívka.

Nejkrásnější ženská široko daleko

Společnou fotografií se svou rodinou se podělil Marek Ztracený i na svém instagramu. Svým fanouškům ukázal nejen to, jak se dokáže skvěle do společnosti obléknout, ale i svou lásku k rodině.

„Koukám na ty fotky ze včerejší premiéry Gumpa a musím nahlas pyšně říct: Zlato, vypadala jsi jako bohyně,“ napsal k příspěvku zpěvák. „Nejhezčí ženská široko daleko! A ten náš malej Ztracenej se nám taky povedl,“ dodal.

Jak Marka a jeho rodinu, tak také příběh Gumpa a úvodní písničku k filmu si fanoušci jen chválí a mnozí doufají, že se už brzy pochlubí Marek na instagramu novým přírůstkem, o kterém mluvil. Kdy a jestli vůbec si ale pejska skutečně pořídí, zatím nevíme.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články