Dominika Gottová poslala svému otci do nebe dojemný vzkaz. Věří, že tu mohl být ještě s námi, kdyby nebylo jedné věci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dominika Gottova
Zdroj: Profimedia

Osmačtyřicetiletá Dominika Gottová opět ukázala, co je zač. Před pár měsíci odletěla do Finska za svým manželem, se kterým má jen samé problémy. A právě z Finska poslala vzkaz svému zesnulému otci.

Fanoušci pěvecké legendy jsou v šoku a nechápou, jak mohla Dominika něco takového vypustit. Je však pravdou, že již v minulosti byla některá z Dominičiných vyjádření mimo mísu a rozhořčila velké množství lidí.

Dominičino oznámení

„Výročí jeho narození si připomínám ve Finsku, kde jsem se rozhodla znovu žít. Tatínek mi moc chybí a bolest z jeho odchodu je stále stejná. Mohl být ještě mezi námi, ale i přes pokročilý věk a onemocnění chtěl pořád pracovat a tím si dle mého názoru pozemskou pouť zkrátil,“ řekla Dominika Gottová.

Toto oznámení rozhodně není dvakrát milé a je vidno, že se jím dcera slavného zpěváka akorát ztrapnila. Před odletem do Finska se také dokonce vydala na policii. A to vše kvůli PCR testu na koronavirus!

Před svou cestou do Finska musela Gottová absolvovat PCR test, který potřebovala pro vstup do země. Na testovací místo však dorazila trochu později, a proto si musela zaplatit expresní test za částku okolo pěti tisíc korun.

Na test dorazila v neděli a doufala, že výsledek dorazí do úterního rána, kdy měla odlétat pryč. Zaměstnanci testovacího místa však Gottové řekli, že nejsou schopni garantovat výsledek testu do druhého dne.

To si nenechá líbit

Jelikož však test potřebovala, přistoupila na návrh zaměstnanců testovacího místa, kteří jí sdělili, že právě s testem za 5 400 KČ dostane zaručeně výsledek do doby, kdy potřebuje odletět.

Gottová však později zjistila, že si společnost tuto částku účtuje za test s garantovaným výsledkem do sto dvaceti minut. A to ji nenechalo chladnou. „Oni mě normálně okradli, asi si myslí, že jsem úplně blbá,“ řekla.

Proto se ihned obrátila na policii, aby jí s vyřešením situace po jejím odletu pomohla. Místo toho, aby se těšila na svého partnera ve Finsku, se tak rozhodla pro řešení zbytečných problémů.

Zdroj: Blesk.cz
Autor: Štěpán PacíkSouvisející články