Honza Musil vystřídal život v Praze za život ve staré ruině. Jak se mu asi bydlí?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Honza Musil
Zdroj: Profimedia

Honza Musil žil dlouhá léta na pražských Vinohradech. Před nedávnem však prchnul na Kokořínsko a po krátkém pobytu v přírodě prchá znovu na jiné místo. Jakou lokalitu si vybral tentokrát a proč se znovu stěhuje?

Musil pro web ŽivotvČesku.cz uvedl: „Přestěhovali jsme se nedávno. Kuba pořídil usedlost, která je tři sta let stará, ale nejde o památku. Vracíme tomu původní ráz.“ Prozradil také, že finance na usedlost jdou z hypotéky.

Velký krok

Moderátor televizního pořadu Nebezpečné vztahy oslavil minulý měsíc čtyřiapadesáté narozeniny a již od roku 2016 je v registrovaném partnerství s mladším přítelem Jakubem Bialym.

„Kuba to pořídil po našem společném rozhodnutí, kdy jsme chtěli do klidnějšího prostředí a věnovat se zvířatům. Máme totiž velkou zahradu. Máme tam našich sedm psů, kočky, máme potkany, chameleony, rybičky a také ještěrky, do budoucna začneme s ovcemi a postupně budeme přidávat,“ dodal ke stěhování Musil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Honza Musil/Jan Gareth Musil (@musilhonza)

Nemovitost, kterou budou partneři společnými silami dávat dohromady, koupili v malebné vesničce nedaleko Kutné Hory. Zatím jsou zde hotové základy, spodní a horní brána. Slunečné počasí tráví na zahradě a sázejí trávu a další rostliny.

Moderátor by se měl hlídat

„Starat se o všechna zvířata není vůbec sranda, ale je to velmi příjemný koníček,“ řekl Musil. Moderátor by na sebe však měl dávat pozor a moc se nepřemáhat, přece jen má za sebou vážně zdravotní komplikace.

V roce 1996 onemocněl leukémií a podstoupil několikaletou léčbu, v prosinci 2018 si pak při nehodě zlomil páteř, devět žeber a propíchl si plíci. Se vším se naštěstí popasoval a nyní se může věnovat nové nemovitosti a svému partnerovi.

Jakub i Honza pravidelně navštěvují své vnučky a rádi s nimi tráví veškerý svůj volný čas. Instagramový profil známého moderátora je plný fotek s dětmi a otázkou zůstává, kdy si Musil s partnerem pořídí vlastní dítě.

Jak Musil uvedl, se stěhováním je už amen a on doufá, že bude s partnerem spokojeně žít v nemovitosti, kterou si společně vlastními silami opraví.

Zdroj: Instagram
Autor: Štěpán PacíkSouvisející články