Vypadalo to na šťastnou rodinku. Sestra Moniky Bagárové kápla božskou o jejím vztahu s Muradovem

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Monika Bagarova s partnerem
Zdroj: Profimedia

O vztahu jedné z nejkrásnějších zpěvaček České republiky Moniky Bagárové a MMA zápasníka Makhmuda Muradova se špitaly nejrůznější zvěsti a drby o tom, že se pár rozchází. O tom, jak to tedy je s rodiči malé Ruminky, promluvila Moničina sestra.

Když se Monice a jejímu zápasníkovi narodila malá dcerka Rumia, na jejich tvářích bylo vidět, že jsou naprosto šťastní a zamilovaní.

Stejně tak se na veřejnosti prezentovali po celou dobu prvního roku života své rozkošné dcerky.

Co Monice vadí

Již minulý měsíc se však Monika nechala slyšet, co jí na otci jejího dítěte nejvíc vadí. „Ta Dota, kterou hraje na počítači. Vždy mu říkám, že ten počítač hodím o zem, ale ještě jsem na to neměla odvahu,“ řekla Blesku.

Že by na to nakonec přece jenom odvahu našla? V poslední době se hodně spekulovalo o jejich možném rozchodu. A o tom, že se jejich vztah rozpadá.

Moničina sestra se rozčílila

Proto se Moničina sestra rozhodla tyto fámy ukončit a uvést věci na pravou míru.

„Ano, stále jsou spolu. Někdy mě zaráží, proč lidé mají stále chuť starat se o soukromí. Budu k vám naprosto upřímná. Jsou věci, o kterých nemusíte všichni vědět a ptát se na to. Mně tohle od lidí přijde dost nevhodné,“ řekla rozhořčená Natálie pro web eXtra.cz.

„Monča se s Machem nerozešla. Jen mají každý dost své práce, takže je pro ně společný čas momentálně těžší nakombinovat, to je celé,“ dodala.

Nejsou jediní

S podobným spekulačním problémem se nedávno potýkala zpěvačka Eva Burešová a její přítel Přemek Forejt. Také trávili spoustu času odděleně kvůli práci a lidé si začínali myslet, že se rozešli. Eva to tedy uvedla na pravou míru a vyjádřila se k těmto drbům na svém instagramovém účtu.

Zdroj: Aha

Autor: Julie BordášováSouvisející články