Eva Perkausová předvedla nádherné šaty. Ukázala v nich štíhlé nohy i naditý dekolt

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
eva perkausova
Zdroj: Profimedia

Eva Perkausová je vyhledávanou modelkou, přehlídkovým molům a focení se věnuje od třinácti let. Dříve hodně sportovala, nyní se jí daří také jako moderátorce na televizi Prima. Pravidelně navštěvuje různé společenské akce.

Nedávno se ukázala na akci Elite Model Look, na které rozhodně zazářila.

Oblékla si nádherné bílé šaty, které sahaly až na zem. Navíc měly vysoký rozparek, který odhaloval její štíhlou nohu. Eva prostě ví, jak na to, a nebojí se ukázat svou vysportovanou postavu.

Pánové se jí nemohou dívat do očí

Perkausová je pověstná svým bujným dekoltem, což ukázala také na této akci. Do šatů bez ramínek si samozřejmě nemohla vzít klasickou podprsenku, ale své vnady ozdobila stříbrnými třpytivými košíčky, které jsou součástí šatů.

Celý outfit doplnila vkusnými šperky, malou luxusní kabelkou a páskovými botkami. Rozdávala úsměvy na všechny strany a hned se stala hvězdou večera.

Příroda ji v oblasti dekoltu obdařila a Perkausová ráda své vnady vystavuje. Ráda se ukazuje také na instagramu, kde postuje snímky nejen z dovolené, ale i ze společenských akcí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Nedávno s přítelem vyrazila do Itálie

S přítelem ráda cestuje, nedávno se vydali společně do Itálie. Tam si podle fotografií užila nejen koupání, ale také luxusní večeře v italském stylu. Navštívili několik turisticky oblíbených míst.

Kromě toho Perkausové na snímcích nikdy nechybí široký úsměv. Komentáře, které se pod fotografiemi objevují, jsou hlavně pochvalné, někteří dokonce Evu považují za nejkrásnější ženu na planetě.

S Romanem Šebrlem moderuje zprávy na televizi Prima, takže si její krásu mohou diváci vychutnat často.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články