Gottová řekla pravdu. S kým to dala dohromady a proč?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
ivana gottova
Zdroj: Profimedia

Své fanoušky pětačtyřicetiletá Ivana Gottová překvapila, když na sociálních sítích přiznala, že pracuje na novém projektu s nějakým novým mužem. Mnozí to hned pochopili i tak, že mezi nimi možná něco je. Informuje o tom deník Aha.

Podle informací Aha se má jednat o projekt spojený s vydáním autobiografie Má cesta za štěstím zesnulého zpěváka Karla Gotta. Gottová má na tom ale spolupracovat s někým, koho lidé znají dobře z obrazovek, s moderátorem zpráv z televize a zábavných soutěží.

„Milí Karlovi příznivci, blíží se den, kdy vyjde autobiografie ‚Má cesta za štěstím‘,“ toto napsala Ivana Gottová na sociální sítě. Rázem se fanoušci začali těšit na to, o co se jedná. Později byli někteří zklamaní.

Pracuje s ní oblíbená televizní tvář

Gottová pak přiznala, že na projektu pracuje s divácky oblíbeným moderátorem Liborem Boučkem. „Věřím, že Karel by z něj měl obrovskou radost a doufám, že ji budete mít i vy,“ pochlubila se nad zajímavou spoluprací s příjemným člověkem.

Dále prozradila podrobnější informace o tom, čeho se projekt týká: „Osm Karlových přátel a kolegů pro vás přečte vybrané úryvky z jeho knihy. V krátké ukázce vám každý den představíme jednoho z nich.“

Mezi nejdůležitější otázky Gottových fanoušků patřily například ty, kdy celé video budou moci vidět, protože kvůli koronaviru se to několikrát přeložilo. „14. července v 10 hodin na YouTube kanálu vydavatelství Supraphon,“ řekla pro deník Aha.

V závěru dopisu na sociální síti už více informací neřekla, pouze se vdova po zesnulém Karlu Gottovi rozloučila. V následných komentářích ale je vidět, že některé tato informace nepotěšila, a naopak k tomu mají kritické komentáře.

Fanoušci jsou rozděleni na dva tábory

Někteří její nadšení nesdílí, a naopak si o celém jejím pracovním nasazení myslí něco jiného. „Neměla bys být, ty náno hloupá, spíš v práci než pořád na YouTube?“ napsal některý z fanoušků poměrně nelichotivým způsobem.

Jiný fanoušek se domnívá, že její slova nejsou pravdivá. „Ivana Macháčková nespolupracovala s Liborem Boučkem, co se týká knihy Karla Gotta,“ uveřejnil na sociální síti člověk, který použil ještě rodné příjmení Gottové.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články