Hana (41): Podzimního období jsem se vždycky děsila. Nyní si ho konečně užívám plnými doušky a řeknu vám proč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
DomácíKomerční sdělení
Zena usmev
Zdroj: Shutterstock

Příchodu podzimního období se Hana vždycky obávala. Jakmile se trochu ochladilo, padla na ni viróza či nachlazení, které si pak doma s manželem i dětmi předávali jako štafetu. Děti často zameškaly školní docházku a na Hanu se v práci dívali skrze prsty, když si opakovaně brala volno kvůli hlídání.

Není se čemu divit, že se Hana podzimu obávala. Kolegyně v práci jí poradila, jak proti podzimnímu nachlazení bránit sebe i rodinu. Letošního podzimu už se proto Hana nebojí a prozradila nám, co za tím stojí.

S každou rýmou jsme doma všichni lehli

„Pamatuji si, že už jako dítě jsem na tu imunitu hodně trpěla,“ svěřuje se Hana. „Jenže dříve nebylo tolik možností, tak se to se mnou táhlo roky,“ dodává.

Bohužel slabší imunitu po ní zdědily i obě děti. Bohatě stačilo, aby je trochu ofouklo a hned doma ležely s rýmou a teplotou. Nachlazení si pak předávali mezi sebou i rodiče.

„Rok co rok, jakmile přišel podzim, jsme se doma střídali v tom, kdo je zrovna marod,“ vysvětluje Hana. „Děti nemohly do školy, já si musela brát volno a v práci se na mě nejednou zlobili. Jenže co jsem měla dělat?“ zoufá si.

Kolegyně mi dala tip

Kolegyně v práci, která znala Hančinu situaci, jí jednou poradila, aby začala užívat Reishi. Prý i ona sama ji užívá a nemůže si ji vynachválit. Hana nejdříve netušila, o co jde. Ale doma prošla internet a hned byla v obraze.

„Dočetla jsem se, že jde o přírodní doplněk stravy a rozhodující pro mě bylo, že podporuje imunitní systém,“ píše Hana.

„I další zdravotní benefity mě mile potěšily,“ netají se spokojená Hana, která ještě toho odpoledne balení Reishi objednala. Nejdříve pro sebe, aby viděla, zda mají kapsle něco do sebe.

Užívat je začal i manžel

Kromě podpory imunitního systému má Reishi pozitivní vliv i na normální funkci oběhové soustavy a příznivé účinky má i na hladinu cholesterolu v krvi. To byl také důvod, proč kapsle začal užívat i Hančin manžel.

„Přistihla jsem ho, jak mi bere kapsle z balení a musela jsem se jeho drobné krádeži zasmát,“ popisuje Hana. „Slíbila jsem mu, že mu Reishi také objednám. I jemu by neuškodilo posílení imunity, navíc poslední dobou bojoval s tlakem a váha také nebyla jeho silnou stránkou,“ netají se.

Podzimu už se nebojíme

„Jak jsem se vždycky podzimního času obávala, protože jsme ho doma kompletně promarodili, letos už jsme připraveni,“ píše nadšená Hana, která si nemůže tobolky Reishi vynachválit. Když se navíc dočetla, že jsou vhodné i pro děti, naordinovala je i jim.

„Věřím, že letos už nás rýma nebo kašel nezaskočí, rozhodně ne v takovém měřítku jako v minulých letech,“ uvažuje Hana. „Cítím se dobře, nejsem tolik unavená, a jelikož jsou kapsle přírodní, nemám výčitky, že je užíváme celá rodina. Kolegyni jsem vděčná za její tip a sama budu produkt doporučovat dál,“ svěřuje se.

Autor: redakceSouvisející články