Horoskop: Bacha na ně! Tahle krvelačná znamení zvěrokruhu vám půjdou po krku, dokud nedosáhnou svého

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé si nenechají nic líbit a pomsta pro ně znamená všechno. Jiní jsou zase agresivní a občas nejdou pro ránu pěstí daleko. A nakonec jsou tu ti, kteří se nebojí ničeho, dokonce ani použití násilí, když to bude třeba k dosažení jejich cílů. Tito krvelační lidé si často dokonce zahrávají se zákony.

Mít je za kamarády je na jednu stranu výhodou, protože okolí dobře ví, že s nimi si nikdo zahrávat nechce. Na druhou stranu je trochu nebezpečné držet si je blízko sebe, protože nikdy nevíte, kdy se rozhodnou jít po krku vám. A chlubit se tím, že kamarád skončil v kriminále, to jistě také nechcete.

Někteří jsou takoví kvůli tomu, aby něčeho dosáhli. Jiní zkrátka jenom touží po tom ubližovat a doslova lační po krvi. A zlomit někomu nos je pro ně ještě malou výzvou. Která znamení mají největší předpoklady k tomu stát se problémovým kriminálníkem?

Ryby a jejich záliba ve zbraních

Pokud máte mezi přáteli někoho ve znamení Ryb, dost možná je to sběratel střelných zbraní, prodavač v obchodě s loveckými potřebami, nebo alespoň někdo, kdo chodí na šerm. Tohle znamení se vyžívá ve zbraních, a i když je přímo nemusí denně používat, má je stále po ruce.

Ví se o nich i to, že si všechno hodně berou. Pokud jim někdo jen z legrace naznačí, že z nich jde s nožem v ruce strach, budou je napadat různé věci a možná se rozhodnou dát dané osobě důvod se bát. S rybami si tedy raději moc nezahrávejte.

Panna klame tělem

Panny mohou být křehké a na první pohled milé osoby. I muži narození v tomto znamení se tváří jako míliové, kteří by nikdy nikomu neublížili. Ale mezi jejich nejoblíbenější filmy patří horory, steak si dávají jedině krvavý, a když přijde čas na zábavu, nejraději si zajdou na střelnici. Takže zacházet se zbraněmi rozhodně umí.

Váhy mají problém se sebeovládáním

Váhy jsou podle mnohých znamení rozvážné. To ale platí pouze v klidové situaci. Když o nic nejde, Váha si přepočítá několikrát, jaké následky její jednání bude mít, a nakonec vybere správnou cestu. Ale pokud je člověk narozený v tomto znamení ve stresu nebo ho něco naštve, všechno je jinak.

V efektu Váhy ničí věci. Hází s talíři, třískají dveřmi a mají touhu někomu ublížit. Takže pokud se někdo nachází v jejich blízkosti, nemají problém na něho zaútočit. Sice je pořádná rána do něčího nosu uklidní, vzápětí ale situace pořádně litují.

Rak vyhledává nebezpečné situace

Rak je krvelačný v trochu jiném slova smyslu. Sám by nikomu neublížil, ale když se naskytne příležitost, rád pozoruje, jak se někomu něco děje. Pokud před jeho domem zastaví záchranka, Rak nedoufá, že se nikomu nic nestalo. Naopak si přeje, aby byl někdo vážně zraněný a on pak mohl o dramatu se záchranou života vyprávět přátelům.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články