Horoskop: Berani budou hodně nemotorní, Ryby by se ze stresu mohly zranit. Co vaše zdraví?

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Zdraví je velmi důležité, a to nejen v této době, ale všeobecně. Měli bychom se o něj starat, dbát na něj a snažit se věnovat tělu, když cítíme, že není ve stoprocentní kondici. Jaké neduhy vás mohou potkat od čtvrtka po celý následující týden?

BERAN

Jako spolehlivá navigace vám poslouží intuice a na první dojem bláznivé sny. Budete naladěni na duchovní frekvenci, a když k tomu přidáte ještě schopnost předvídat budoucí události, průšvihům a malérům se vždycky skvěle vyhnete. To, co vám hvězdy nadělí duchovně, o to vás ochudí tělesně. Budete nemotorní a hrozí, že si natáhnete při sportu lýtko či koleno. Raději proto noste chrániče.

BÝK

Maximálně se musíte soustředit na své pracovní výkony. To vám vzalo veškerý čas a vy teď zjišťujete, že nemáte čas vůbec na nic. Včetně rodiny a domácích povinností. Abyste všechno stihli, děláte maximum. Pozor na zranění, nyní můžete snadno klopýtnout a zranit se. To byste pak času měly možná až moc.

BLÍŽENCI

Problémy, které se vám v minulosti nakupily, teď čekají na to, až je vyřešíte. Zábava jde stranou, na tu není čas ani energie. Vaše pozornost se naplno zaměřuje na péči o druhé. Věnujete se naplno zdraví a zdravému životnímu styly, díky kterému teď nastolujete nový řád. Opatrně, abyste to zase nepřehnali a nemysleli stále jen na to, abyste žili co nejvíce zdravě.

RAK

Vítají vás další letní dny, ale je dobré, abyste zpomalili a věnovali se tomu, po čem touží vaše vnitřní dítě. To má v sobě každý z nás a jeho potlačováním si moc nepomůžete. Užívejte si, že se občas můžete opět vrátit do dětství a užít si to, co vás bavilo v minulosti. Odřená kolena k tomu ale určitě nepatří.

LEV

Zpomalte a užívejte si obyčejná potěšení, jako je třeba bylinná lázeň, procházka po horách nebo pobyt na zahradě. Běžte ven, načerpejte novou energii, sejděte se s přáteli. Rozhodně byste neměli být sami doma, to vám moc nepomůže a vy jen budete myslet na práci. S přáteli či partnerem přijdete na jiné myšlenky.

PANNA

Pocítíte frustraci z toho, jak málo času máte na zábavu a letní radovánky. Tím vás hvězdy donutí udělat změnu v plánování svého života. Nakládat s časem tak, abyste jenom nepracovali, ale měli prostor se i pobavit, relaxovat, vyrazit někam s přáteli, zkrátka si dopřát pohodu. To se vám povede na výbornou.

VÁHY

V druhé polovině týdne nebudou věci klapat tak, jak jste si je vysnili a jak jste si je představovali. Snaha dosáhnout svého ale může skončit vyčerpáním či úrazem, který by vám mohl pokazit zbytek léta. Odpočiňte si a netlačte všechno na maximum. I 90 % se počítá.

ŠTÍR

Tenhle týden bude náročný pro váš nervový systém. Dbejte na to, abyste si udrželi dobré nervy, a nepodléhejte přecitlivělým osobám ve svém okolí. Nejnáchylnější k přehánění svých pocitů budete od večera do rána. Noc byste proto měli hlavně prospat, ideální je být už večer sami, ať vaši citlivou náladu někdo ještě více nerozhodí.

STŘELEC

Čeká vás hodně náročných pracovních pár dní, kdy se na vás úkoly valí ze všech stran a objevují se nečekané potíže. Všichni okolo se tváří, že neexistuje nikdo jiný než vy, kdo by problémy vyřešil. Všechno zvládnete, ale o víkendu na vás dolehne psychická i fyzická únava a nebudete mít na nic a nikoho náladu.

KOZOROH

Stres ubližuje vašemu srdci, nedejte se tedy vyprovokovat a hlavně ve veřejné dopravě se chovejte zdrženlivě. Večer posilujte za časté pomoci vitamínů svůj imunitní systém a radujte se z maličkostí. I ty totiž občas dokážou zlepšit den.

VODNÁŘ

Tento týden budete mít to správné nadšení do různých aktivit, které vás těší a přináší vám zároveň něco nového. Budete se moci zaměřit na to, co končí, nebo co se má brzy ukončit. Ale zároveň také na nové cíle. O víkendu byste ale měli zpomalit a užít si léto. Nebo vám hrozí nepříjemný úraz, který by vaše plány rychle zhatil.

RYBY

Něco nového pro vás začíná a vy jste z toho trochu ve stresu, jaké změny vám budoucnost přinese a jak se s tím vším poperete. Nenechte se ale ovládnout nervozitou, která k začátkům prostě patří, ale neměla by vás svázat. Ve stresu byste dělali zbytečné chyby, hrozilo by i zranění.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články