Horoskop: Chladní jako led. Od těchto znamení zvěrokruhu žádné velké emoce nečekejte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Každý z nás má někdy chvilku, kdy se mu chce plakat či smát jen tak bezdůvodně. Rozhodně je pro nás přirozené jednat emotivně. Někdo to sice přehání, jinak je ale normální ukázat lítost, dojetí, radost nebo strach. Někteří lidé jsou ale chladní a nepřipustí si k tělu vůbec nic.

Možná máte kamaráda, který při smutném filmu neuroní ani slzu, zatímco vy brečíte jako želva. A říkáte si, jak je to možné. To ho to opravdu ani trochu nedojalo? Existují dvě odpovědi na vaši otázku. Někteří lidé totiž pocity dovedou skrývat.

Uvnitř možná cítí smutek, strach nebo jiné pocity, ale nechce je před vámi dát najevo. V horším případě ale opravdu emoce nemá, nebo jsou ukryty tak hluboko, že si je neuvědomuje. I takoví lidé existují a my vám řekneme, v jakých znameních se rodí nejčastěji.

Rak může být emotivním, ale i zcela chladným

O Racích se říká, že jsou jedním z nejemotivnějších znamení zvěrokruhu. Jenomže právě to z nich může udělat zcela chladné. Pokud se pro něco nadchnou, budou kolem toho dělat velký povyk, ale pak je to zklame, naučí se tak po čase proti všemu obrnit.

Tam, kde bylo původně nadšení, bude najednou jen klidná tvář. Tam, kde se před několika roky rozplakali kvůli nesmyslu, je teď nerozhodí ani to, co by pohnulo i s největším drsňákem. Raci jsou unavení z ukazování emocí, kterých si jiní lidé neváží.

Chladný Kozoroh věří v úspěch mozku

Kozorohové jsou jedni z nejchladnějších lidí vůbec. Obrnili se proti svým emocím, protože věří tomu, že jedině chladné uvažování z nich udělá ty nejsilnější.

Takoví lidé mají k emocím odpor, vidí, jak ostatní lidé dovedou někoho zneužívat jen na základě jeho citlivosti.

Často se objevují ve vysokých pozicích firem, kde jsou logicky uvažujícími nadřízenými, kteří nemají slitování s nikým, ani kvůli rodinné situaci, ani kvůli jeho úsměvu. Podle Kozoroha to s projevováním emocí člověk jednoduše daleko nedotáhne.

Vodnář se soustředí sám na sebe

Pokud máte kamaráda Vodnáře, možná víte, že vám s problémy příliš nepomáhá, a stejně tak to nechce po vás. Podle lidí v tomto znamení by si měl každý řešit své problémy sám. Pokud se cítí Vodnář smutně, bude to dusit v sobě, protože nechce, aby ho jiní litovali.

Když uvidí, že se někdo trápí, překoná se a nepůjde mu na pomoc. Vodnář věří, že jedině to, když člověk své emoce porazí sám, stane se silnějším. Kdyby nad někým projevil lítost, vlastně by mu tím jenom ublížil.

Zdroj: astrology-zodiac-signs.com, britannica.com, yourtango.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články