Horoskop: V těchto znameních se rodí ti největší burani. Do luxusní restaurace je opravdu nevoďte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdy si možná říkáte, proč se kamarádíte s někým, kdo se na první dojem chová jako naprostý buran. Jenomže to, že někdo říká špatné věci, protože si je myslí, nebo neumí jednat s lidmi a ve společnosti je považováno jeho působení za nepřijatelné, ještě nemusí znamenat, že je špatný člověk.

Některá znamení zkrátka mají v krvi přirozenost a v luxusních prostředích se nechovají vhodně. Netuší, co se sluší a patří k ženám, jak se chovat v restauracích, nebo za co a kdy poděkovat. Někdy to působí jako bezohlednost, lidé takovými jedinci opovrhují.

I když v hloubi duše jsou možná lidé narození v těchto znameních milí a touží po vaší náklonnosti, jejich chování vás od toho spíše odrazuje. Které osoby jsou podle horoskopu mezi burany ty nejhorší z nejhorších?

Hrubý Kozoroh

Kozoroh se chová ke všem kolem sebe hrubě a bezohledně. Je přehnaně sebevědomý, odsud jeho jednání také pochází. Se všemi komunikuje jako s podřadnými a ani si neuvědomuje, že by je to mohlo ranit.

Pokud se má někomu omluvit, dělá to jen nerad, proto si omluv od takového člověka skutečně važte.

Nepřizpůsobivý Blíženec

Blíženci se narodili v nějakém prostředí, proto považují všechna ostatní místa na zemi za podobná. Nedokážou se přizpůsobit novým věcem, neučí se jednat jinak, než jak byli odmalička zvyklí.

Jejich chování pak působí hrubě, někdy až drze. Ale to zkrátka jen proto, že jsou zvyklí, že doma jim to procházelo.

Býka se každý bojí

Býk neváhá nadávat a rozdávat rány. Lidé v jeho okolí z něho mají respekt a bojí se ho.

Je to především tím, že lidé ve znamení Býka se narodili v rodině, kde museli o všechno bojovat se sourozenci, a naučili se tak, že kdo nejedná, nic nemá. Obvykle se chovají jako burani i k ženám, ty to ale z neznámého důvodu mnohdy přitahuje.

Upřímný Lev

Lev říká všechno na rovinu. Pokud se mu něco nelíbí, zkrátka to lidem kolem sebe oznámí.

Jenomže když ho k sobě domů pozvete poprvé a on vám hned vysvětlí, že váš nábytek vypadá příšerně, asi si o něm pomyslíte, že je to pěkný buran, co se neumí chovat.

Tvrdohlavý Beran

I v tomto případě se potvrzuje, že lidé ve znamení Berana jsou tvrdohlavými jedinci, kteří si zkrátka stojí za svým. Pokud jdete proti nim, neváhají použít hrubá slova, výhružky a kritiku, jen aby dokázali, že pravdu mají oni.

Obvykle tak působí jako burani, kteří nevědí, kdy se sluší uznat chybu.

Přátelská Panna

Pokud se přátelíte s Pannou, nejspíš neuvěříte tomu, co o ní říkají ostatní. S kamarády sice tihle lidé vychází skvěle, ale je to jen proto, že už jste si na ně tak nějak zvykli.

Pokud se potká Panna s někým novým, na první dobrou mu bude jasné, že tenhle člověk je někým, s kým do luxusní restaurace nikdy nezajdete.

Zdroj: astrology-zodiac-signs.com, britannica.com, yourtango.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články